reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
o ja cie Izabela, jak przecinak z tymi ząbkami idziecie! Dopiero 1wszy wylazł, a tu już drugiego macie! Super :)

Gratulacje dla Gabi :)

U nas też akcja w toku, dziecko marudne, wszystko pcha do paszczy i momentami az buźkę trze. No przekichane z tymi zębolami:dry:
 
Tez gratuluje obydwu panienkom, a my co rano stukamy bo juz bardzo je czuc ale nadal siedza pod skóra
 
Mamy ząbka!!!!!!!!Lewa dolna jedynka. Karincia gratuluje wygraliście z czego sie bardzo cieszę, my juz mamy jedno dzieło Piwonii:-D:-D
 
No to ja wam powiem lepszy numer.
Właściwie to śmiało można powiedzieć że jest remis z kaskax bo ja juz widzę ząbka :tak::-D
Już normalnie tylko czekać bo już widzę aż białe więc kwestia godzin chyba :szok:
A i o dziwo nie na dole tylko górna lewa jedynka :-D:-D:-D
 
reklama
No przykro mi karincia;-)ale Adrianek wygrał nam juz łyzeczka pieknie stuka:-)
 
Do góry