reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

kaskax ale ja już przedwczoraj widziałam że cos tam się bieli. :-)
Jutro postukam łyżeczką i jak uda się to jest remis bo ja juz dosłownie widzę tego ząbka :tak::-D

A czy to normalne że zamiast dolnej jedynki, to idzie nam górna jedynka??
Czy którejś z Was też to się trafiło?? :tak:
 
reklama
kaskax no i nasz ząbek równiez wystukany :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jezuuuuuuuu, jak się cieszę że się aż poryczałam jak go dziś stukałam :tak:;-):-)
Także chcąc nie chcąc remis :-):-):-):-):-):-):-)
 
basia1807 jednak wygrała,bo jej Oliwia jeszcze zabków nie ma,a wogole chyba nie było jej na liście moze jeszcze jakieś sierpniątko bez zabków jest a niewiemy??
 
Dziewczyny nie było mnie tu od wtorku a tu zmiany u mnie, mianowicie mamy już na wierzchu drugą górną jedynkę :szok:
A wczoraj wyczułam że i dolna jedynka zaczyna się wyżynać :szok:
Kurna jak nie było tych zębów to nie było a jak ida to prawie wszystkie naraz :-D:-D
A jak u Ciebie kaskax?? :-)


A i jeszcze tylko dodam że jak tak będzie wyglądało całe ząbkowanie to ja dam radę bo właściwie oprócz widoku zębów to nie ma żadnych zmian w zachowaniu czy samopoczuciu :-):tak:
 
reklama
gratulacje dla zebatkow :-)

karincia moze byc tak, ze teraz mu wszystkie wystrzela. mojemu rosly po 2 albo i 3 naraz i to jakos zaraz jedne po drugich. a gorne byly bardzo smieszne, bo wyrosla prawa 1 i 2 naraz, a po lewej stronie nic i wygladal jakby mu ktos zeby wybil :-D. jakby bardzo cierpial to mu nurofenu troszke daj, ja dawalam na noc, bo go bardzo buzka bolala :-(
a teraz juz razem myjemy zeby :-D
 
Do góry