reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

Gratulacje zębaczom nowym :laugh:

Mi też się coś wydaje, że Kama ma od dzisiaj przynajmniej jedną jedynkę górną.. ale nie mam pewności bo nie da rady do paszczy jej zajrzeć ::)
 
reklama
wez wymacaj, jak gryzie.... ;)

nam sie czwarty przebija... do tygodnia i bedzie...
martwia mnie tylko te zeby, bo bardzo blisko siebie rosna...
 
Teddy to tak jak u nas! Też idzie lub już wyszedł 4-ty. Oli nadrobił straty ;)

A jak Cię martwi ta bliskość, to może skonsultuj z jakimś lekarzem lub dentystą ... może tak ma być po prostu? Zapytasz i będziesz spokojniejsza :)
 
ja mysle, ze jak mu sie szczena rozrosnie, to sie przerwy powieksza, ale oby do tej pory nie zdarzyly sie popsuc, bo jednak ciezko sie czysci, kiedy sa jeden przy drugim...
 
Ja tez nie umiem sprawdzic gdzie Natalce kolejny wyłazi, co z tego, ze czuję zęby jak nie wiem ile ;) 6 juz ma i ten kolejny moze byc wszędzie.
 
Jarrela ja dzisiaj sprawdzałam plastikową ;) dotykasz dziąsła i już, albo przejżdżasz po całym dziąśle i usłyszysz jak trafisz na ząbek ;)
 
reklama
Doxa, bo jak jej "trzeci" wychodził to ja się nie zorientowałam, a to 4 jednocześnie wychodizły. Na finale mistrzostw się zorientowałam jak zobaczyłam 4 nówki na górze ;)
 
Do góry