reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
Krystianku gratulacje :)

Nie jestem pewna ale wydaje mi się że przebijają Natce dwie kreseczki na dolnych dziąsłach. Sprawdzałam łyżeczką i nic nie słychać. Tak więc czekamy aż się okaże czy to zęby czy jednak nie.
 
uch ale wysyp zabkow :)
wychodzic moga ciasno Teddy ale sie rozejda jak beda w miekkim dziasle i jak szczena rosnie tak jak piszesz....spokojnie ;)

a u nas dalej czuc ale i widac tylko 2 brzegi sieczne jedyneczek na dole :)
 
Gratulacje dla małych zębaczy, szczególnie dla Anulki. Długo mnie nie było i nie wiem czy to są pierwsze tak bardzo wyczekane zębusie Andzika, Orzeszku?
 
u nas sa 4 ale na dziąsłach (z przodu) widać mocne zarysy 2 i 3 górnych. ale myślę, ze do tego jeszcze daleko...
 
Witam!! Chciałam sie wam pochwalić,że dzisiaj Julci przebiła sie nareszcie druga dwójka u góry.Razem ma już 5 zębolków!!!! ::)
 
reklama
Do góry