reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

Jazz, nie wiem co to jest, ale widziam juz takie plamki i na zebach mlecznych i stalych... tylko jakos nie slyszalam, zeby ktos cokolwiek z tym robil... :)
 
reklama
nie, nie odbarwienia...

takie plamki tez na paznokciach czesto dzieci maja... potocznie sie mowilo (kiedys), ze to niedobor wapnia i pilo sie musujace wapienko, ze niby mialo pomoc... ale mi sie wydaje, ze to takie sobie pierdzielenie bylo... ;)
 
Gratulacje dla Prezesa! Wyrodna mataka, w takim okresie smoczek odstawia ;) Dzielny chłopak!

Teddy a który to ząbek? Tzn. czy dolny, czy górny, czy jedynka czy dwójka ...
 
gorna lewa jedyneczka... a za pare dni bedzie i prawa, bo tez ja zaczyna byc czuc pod palcem... :)
 
jazz ja mam pojecie ;) nawet wiem :)
to nierowne wapnienie.....w tym wieku gdyby to bylo u starszego dzieciatka okolo 3 latek to moglby byc jeszcze poczatek prochnicy.

jak macie takie plamki to trzeba zwrocic uwage na higiene i faltycznie 2 razy dziennie te zabki czascic bo to moga byc albo miejca przewapnione albo niedowapnione i dlatego albo mocne albo slabsze wiec nalezy uwazac......czyli nic zlego te plamki oszywiscie moga zniknac jak sie zabek zmineralizuje do konca.......
a przypomnij od jak dawna Igo ma tego zabka??
 
reklama
Doxa trzeba się jakoś wspierać, ale dobrze Was mieć, takl szczerze mówiąc to mnóstwo się od Was nauczyłam :*
 
Do góry