reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
WITAM MALO UDZIELAM SIE W WATKACH BO NIE MAM KIEDY A CHCIALAM SIE PODZIELIC NOWINAMI SA 4 ZABKI!!! PIERWSZE DWA WYSZLY W CIAGU TYGODNIA PRAWIE DWA MIECHY TEMU DOLNE JEDYNECZKI A WCZORAJ 2 NARAZ GORNE KLY !!!! SMIESZNIE TO WYGLADA! POZDRAWIAM!!!

 
U nas ząbków jak narazie nie ma , ale chyba niedługo już będą ,bo dziecię jakieś marudne troche no i do buzi wszystko co się da wkłada i hebluje o te swoje dziąsła.
 
stale powtarzam, ze nie ma sie do czego spieszyc z zebymi wyrosnac zdaza a im pozniej tym lepiej ;)

u nas tez jeszcze nic na razie :)
 
U nas też jeszcze ząbków nie ma, co nawet lekko zaniepokoiło lekarza. Ja to nawet się cieszę, im później tym lepiej. Ale np. moja mama twierdzi, że im dziecko starsze tym gorzej znosi to wyrzynanie ...
 
Doxa troche mnie pocieszylas bo jak dotad nie znalam dzidzi powyzej 6 miechow ktore zabkow nie ma. A z tym im pozniej tym lepiej to tez slyszalam ponoc prochnica szybciej bierze zabki ktore wczesnie wyszly.
 
Sonyc ja widziałam w przychodni dziewczynkę 9,5 miesięczną która też nie miała jeszcze ani jednego zęba, ale paluszki z sezamem wcinała zawodowo ;D
 
reklama
Do góry