reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Górna jedynka wyszła małemu 3 dni temu :) Obejrzałam dziś dokładnie tą jego paszczę (bo normalnie to nie da do niej wcale zajrzeć) i aż się za głowę złapałam. Dolne dwójki napuchnięte, że prawie fioletowe, druga górna jedynka chyba wyjdzie na dniach. Pierwsza jedynka która wyszła ładnie wystaje, jednak dziąsełko w tym miejscu wygląda jak zmasakrowane.
Nie dziwie się, że młody od kilku dni nie zje niczego innego poza papką, gryzienie musi go ogromnie boleć:-(
 
reklama
Gratuluje białych perełek w buźkach :)
U nas chyba czwórki sie będą niebawem przebijac bo już mega napuchnięte dziąsła a Młody marudny jak nigdy
 
albo Tymodzillii idą następne albo chce mnie wykończyć.
Jęcząca Marta dosłownie! aaaaaaaaaaaaaaa:baffled:

czy zęby bolą jak wychodzą/przebijają się czy jak rosną też?

gratulacje dla wszystkich nowo uzębionych i &&& za tych w kolejce po kły!:cool2:
 
Laurze wychodzi 3 ząb ale jej np nic nie puchnie ... dziąsła wyglądają normalnie .. jak wychodziły te dwa wczesniejsze też nic spuchnięte nie było :szok:

u Adaśka przy tych z przodu zębach też nie było nic spuchnięte,czwórki to zęby trzonowe,one są płaskie i duże więc dlatego ma spuchnięte. U Nati też tak było,że miała spuchnięte,jej się te zęby nie przebijały tylko rozrywały dziąsło i miała normalną ranę w buzi nic nie chciała jeść,przez kilka dni tylko jogurty i derki typu danonki tolerowała i to tylko z lodówki,mam nadzieje,że u Młodego jakoś łagodniej to będzie. Ja z Nataszkowego ząbkowanie czwórki najgorzej wspominam. Nawet trójki szybko i w miarę łagodnie wyszły a naokoło wszyscy mówili,że kły najgorsze w ząbkowaniu.
 
reklama

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
13
Wyświetleń
507
MamaNieznośnicy
M
Do góry