reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

U nas dziąsła jak balony i zadnie pediatry 4 zęby idą na raz. Byłam w szoku jak to powiedziała, a uczyniła to przy okazji naszej wizyty z zielonymi glutami wypływającymi z nosa Julki. Przestraszyłam się lekko tym zabarwieniem i po kilku dniach wycierania szpików z małego noska postanowiłam się pokazać u lekarki. Osłuchała obadała i powiedziała, że to od tych zębów:szok::szok::szok::szok: W zasadzie górne jedynki już się prawie przebiły, a górne dwójki są też na wylocie. Na dodatek widać już chyba górne trójki. Nie dopisujemy się do listy, bo na razie jeszcze się nie przebiły.

Wszystkim zębaczom gratulujemy:-D:-D:-D
 
reklama
he he może 6:-)
ja obstawiam coś na dole bo tam ciut spuchnięte a góra jakby cisza... a może na górze tak nie puchnie?? hmm:tak:
się zobaczy
 
Post u nas odwrotnie, góra spuchnieta nieludzko, na dole cisza...ja się pytam ile te górne trójki jeszcze będą szły, 2 miesiąc są w fazie "byśmy wyszły, ale po co" i jak tak dalej pójdzie, to pozostałe mleczne już wypaść zdążą:-p
 
No i wreszcie jest!!!! Przebiła się lewa górna jedynka i wdzięcznie stuka o łyżeczkę. Na wylocie druga dwójka i obie trójki. Nie przebiły się jednak, więc się nie liczą. Mamy więc 3 zębuchy:tak::tak::tak:

0 zębów:
Lena
Natalka

1 ząbek
Zuzu
Wikusia

2 zęby
Blu
Olga
Oliwka
Maja
Adaś
Kuba
Zu
Ika

3 zęby
Zosia
Julka

4 zęby
Gabi
Wercia
Tosia

5 zębów
Zainab
Maciuś
Misia

6 zębów
Florka
Misiek

7 zębów
Tymeczek haszi
Szymonek Pearl
Antoś
Tymuś
8 zębów
Maks
Karolcia
Szymuś Heksy
 
reklama
Do góry