reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

reklama
Agusia to wyszedl już popsuty ?
Emilka na razie mleczaki ma wykruszyła się czwórka do zera korzeń tylko został ale narzeka na ucho czasem i cos dziąsła mi wyglądają na takie że będzie coś wychodzić ale sama nie wiem bo niby dziąsła ją nie bolą :no:
 
Agusia to wyszedl już popsuty ?
no raczej nie .....dowiedziałam sie o istnieniu 6-tek stałych u stomatologa jak zrobił oczy (to ile ona ma lat:szok:......no czasem sie zdaza ze tak wczesnie)

jedna szóstka ma jeszcze kapturek w postaci dziasła i bedzie trzeba usunac za jakis czas piątke mleczna bo nie ma miejsca w dziasle
 
No Sarcia, to faktycznie szybko ma te szóstki :szok::tak: Oliwka ma jeszcze wszystkie mleczaki, jedna jedyna ledwo ledwo się jej rusza, ale to chyba przez to jej częste sprawdzanie czy wreszcie czas na Wróżkę - Zębuszkę ;-):-D
 
ja myślałam ze one wychodza na 6 lat ? Emilce chyba jednak nie wychodza za to Dominikowi piątki i narzeka że go goli :baffled:
a wczoraj Emilka dostała strzała od Dominika w zęby już się smiałam że prędzej jej Dominik wybije niż same wypadną

Kasiad Emilka też czeka i co chwile sprawdza czy nie wypadły i ruszają sie mocno nawet pytała się wczoraj czy jak będzie jadła i przypadkiem połknie to czy wróżka do niej przyjdzie bo nie będzie miała ząbka żeby pod poduszkę schować :-D dzieciaki są niemożliwe
 
Kurcze, fajnie, ze mój Filip nie jest pierwszy któremu wypadły zęby, bo juz myślałam, ze tak szybko mu poszło...ale on miał 2 miesiace temu wybite przez kolegów, trochę sie ruszały, ale było później ok...teraz w piątek i niedziele te dwie dolne ledynki wypadły...i tai dumny chodzi..pod lewą ewidentnie widać nowy ząbek..
 
reklama
Sarcia idzie jak burza :)

Emilce dziś wyrwali 2 dolne jedynki 1 ząb juz 1mm wychodził za tą jedną jedynką co wypaść nie chciała drugi ciut mniejszy i ortodonta kazała wyrwać te ruszające się tak wiec czeka na zębową wróżkę i z wrażenia zasnąć nie mogła :-D
 
Do góry