reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

u nas pojawila sie mala kropeczka na miejscu prawej dolnej jedynki. wczoraj była ostra a dzisiaj już jej nie czuje . Jedynie ją widzę. co to może być na pewno to nie jest pleśniawka, więc co?
 
reklama
U nas też nic :sorry2: Dziąsełka jak u noworodka, tyle że wszystko ląduje w buzi, łącznie ze skarpetkami, kapciami mamy, kołderką do spania i bóg wie czym jeszcze......
 
U nas też Oli wszystko gryzie. W tym wieku co jest Oli to już jej rodzeństwo miało przynajmniej po jednym ząbku. U Oliwki widać zęby w dziąśle, okresowo dziąsła czerwone a nie zęby wychodzą.
 
Nie wiem czy to ząbki, nocka była spokojna ale dzisiaj jazda bez trzymanki :baffled: Mała normalnie o 9-9:30 je i idzie spać, a dzisiaj od 9 do 11 wielkie darcie mordki (nawet godzinę po czopku p-bólowym) i kompletnie NIC nie zjadła i nie wypiła, pootwierałam 3 soki które zawsze lubiła, deserku też nie chciała, mieszałam soczki z mlekiem, sam soczek... nic, nic zupełnie nie chciała, to u niej nienormalne :sick:
W końcu 10 minut temu usnęła, całe szczęście, bo juz powoli wymiekałam...
 
Joasiek, współczuję. Musisz czekać na rozwój sytuacji. Moze jak mała ma katar to gardło boli ją lub ucho. Zaobserwuj czy trze sobie uszko. Jak się powtórzy sytuacja to lepiej pokazać Milenkę pediatrze.
 
reklama
Kasiad Milenka teraz nie ma katarku... ja o te krople Was wczoraj pytałam tak na wszelki wypadek, chcę po prostu kupić jakieś inne i miec w domku :tak: A w tej chwili katarku niet :no: Uszka nie trze, ale może to gardełko faktycznie, kto wie? Zauważyłam też u niej w środku buzi, zaraz przy samych ustach z boku dwie jasne plamki, albo to pleśniawki, albo (co wydaje mi się bardziej prawdopodobne) czymś się tam zraniła i może to ją boli i dlatego nie chce jeść :sick:
 
Do góry