reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

reklama
Ja tu podejrzewałam nieprzebitą górną trójkę o nieprzespaną przedwczorajszą noc, a tu się okazało, że przebiła się ale druga dolna, więc być może to ona budziła Oliwkę co 2 godziny. Tak więc mamy już dolne 2 trójki, a dwie górne są już tuż tuż. Tak jak na dole nie było żadnych obrzęków, to u góry dziąsła spuchnięte i czerwone. Więc pewnie czekają mnie jeszcze atrakcje nocne.
 
reklama
Gratki dla Oli:-)

mam pytanko: czy wasze dzieci umieja juz wypluwać pastę? wiadomo daję odrobinke jak myję ząbki HUbkowi, ale jak proszę go by wypluł to najpierw połyka a potem pluje:sorry::-pnie wiem jak mam go tego nauczyć...:eek: mam nadzieję, że jak połyka ta odrobinkę to mu nie zaszkodzi co?
 
Do góry