reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

reklama
dziękujemy dziękujemy :)) ja teraz jak głupia co chwilę mu do buzi zaglądam. No i przeszły mu te marudzenia i jest radocha :)))))))))))
 
Gratulujemy kolejnemu ząbiastemu maluchowi:-D
Megii my używamy szczoteczki oral-b od 4do 24 m-ca Zuzia najczesciej sie nia bawi ale po jakims takim lepkim albo słodkim jedzeniu staram jej sie sama troche je umyc, ale sama woda bo nasze bobaski za male na paste, nasza szczoteczka to najlepszy gryzak:tak:
 
witam po kilkumiesięcznej przerwie.
chciałam sie pochwalić moim małym diabełkiem...pewnego dnia poleciałam do apteki po maść na ząbkowanie bo mały się ślinił i ślinił. to było miesiąc temu. po powrocie smarując małe dziąsełka natknełam się na małego kiełka i odkryłam 1 ząbek!:szok: . szok-bez wcześniejszego marudzenia, a nocne spanie było ok. drugi ząbek pojawił się też bez większych oznakząbkowania. tak więc maksio za kilka dni kończy 6 miesięcy i ma na końcie 2 ząbki. oby tak dalej:-D
 
Gratulacje dla Maksia :tak:

U nas nadal bezzębnie, choć marudzenie sięga zenitu, Oliwka jest jakaś taka niespokojna, niby w nocy śpi, ale kręci się, wierci, budzi co jakiś czas, trzeba ją pogłaskać po głowce, dać smoczka,przytulankę...No i coraz bardziej i mocniej "masuje" dziąsła.Ostatnio, jak zaczęła podgryzać moją rękę, to aż krzyknęłam, tak zabolało :szok:
 
Ach! Gratululemy wszystkim nowym zębolkom i trochę zazdrościmy ;-) bo u nas cały czas zębowe "ani widu", chociaż symptomy podobne do reszty nieuzębionej dzieciarni.
 
Kasia-gratuluję.
Inna-symptomy, jakbym czytała o Mai:-)
Meggi-ząbkowe porady:
niech po ostatnim gazik na palec lub szczoteczka dla niemowląt i (rzecz jasna bez pasty) myjemy ząbek. Niech nie zasypia z butelką.
Od 6 miesiąca krople zymafluor.
 
brawo brawo dla Kamyczka i Maksia :-),
my w dalszym ciągu w kolejce oczekujących na ząbki ;-):laugh2::-D
Inna, Pola u mnie to samo choć ostatnie nocki trochę lepsze bo już tragicznie było :oo:
 
reklama
Do góry