reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

Wiecie co. dzis mnie Kuba dziabnął w cyca i normalnie dziure mi zrobil. Boli jak diabli.
 
reklama
Cynamonka nawetmnie nie strasz...cala drze na mysl o zebach, juz teraz tak mocno ciagnie ze wymiekam czasem...
 
Meldujemy wybicie 3 zebola- lewa górna dwójka:tak: mamy juz 3- 2 na dole (jedynki)i teraz na górze- ale czemu dwójka nie jedynka??
Dziekujemy za rady na temat chigieny jamy ustnej....
 
no Meggi nieźle.teraz to już otworzyłam usta ze zdziwenia...no, no, no...
 
No to Paula dołancza do tych dziwnie uzębionych. dzis wyrżnęła się... lewa dolna dwójka:eek: a prawa będzie na dniach:eek: śmiejemy się z mężem że najpierw wyjdzie jej dolne uzębienie a dopiero górne:laugh2:
 
U nas dzis po dosyc ciezkiej nocy, bo budziła sie dwa razy i poplakiwala, mamy trzeciego zęba prawa górna dwójka:szok:dlaczego dwójka??? martwie sie tylko troche bo tak krzywo jej powyrastały a to przeciez tor dla zębów stałych, musze zobaczyc czy sie same ustawia inaczej w miare jak beda wychodzic dalej. Ale mamy już trzy, czekamy na reszte:-)
 
gratulujemy trzeciego ząbka:-D:-D. a co do kolejności wyrzynania to niektóre dzieciaki tak właśnie mają ze ząbki wychodzą niespodziewanie w innej kolejności. jednak przy wizycie u pediatry powiedz o tym i ona poradzi co daje robić z "krzywymi ząbkami".
u nas dalej 2 zęby, a ostre jak diabli:)
 
u sebastianka na razie wybily sie dwie dolne jedynki :-)ale przez nie niezle dal w kosc nawet zele nie pomagaly :no:
 
reklama
Do góry