reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

reklama
martadelko wirówka nie jest w żaden sposób niebezpieczna, taka micha z przykrywką i pokrętełkiem, mikser jedynie wyłączony z kontaktu, maszynka do mięsa jest straaaaaasznie stara, ma same duże elementy i też nie stanowi zagrożenia, a go strasznie ciągnie do wszelkich sprzętów i kiedyś też sobie zakładałam, że moje dziecię nie będzie się bawić takimi rzeczami tak teraz widzę, że to nie tyle zabawka dla niego, co chęć zaspokojenia ciekawości na zasadzie jak to działa... on potrafi z miarką chodzić pół dnia i robić mierzenie moich stóp jak profesjonalista :-D u niego niestety serwis (próbowaliśmy w wakacje) nie wzbudził żadnego zainteresowania...
 
heh martadelko ja jeszcze niedawno nie wiedziałam :-p poza tym coś mi świta, że też jest coś tego typu mechanicznego także chciałam doprecyzować :-D

trasia ja jak widać też mam bardzo niepedagogiczne podejście :zawstydzona/y: i jeszcze do tego teorię dopisuję!
 
Nasze pierwsze, poświąteczne recenzje
1. ciastolina super, mamy frajdę wszyscy i niania też:)
2. duplo- no jak zwykle rewela
3. quercetti- ciężko zmienia się plansze i te podpórki wypadają:baffled: Ale kołki łatwo się wciska, rozwojowe. cena jednak przesadzona....
4.Trefl, Lokomotywa, Układanki-Wierszowanki, puzzle, 14 elementów i książeczka - Trefl - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com polecam!!! do tego jest książeczka i czyta się wierszyk i jest w tej książeczce pokazane co po kolei jedzie w wagonach i ja pokazuję książeczce, a on szuka odpowiedniego puzzla i układa po kolei. Jest jeszcze rzepka z tej serii
5. warzywa do krojenia- u Miesia na pierwszym miejscu- kroi codziennie, kilka razy dziennie !
6. kolejka drewniana- czasami się zainteresuje, rzadko
tyle wypróbowaliśmy do tej pory:)
 
reklama
Do góry