reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

reklama
a u nas w końcu w ruch poszły klocki i hemara i drewniane z sorterem (do tej pory prawie zero zainteresowania) a od jakis 4 dni co dzień budujemy, czasem nawet Mati sam wyciaga i sam sobie buduje :-)

a nie pisałam wam ze Mati dostał od chrzestnego taki garaz Tomy Tomica Komenda Główna Policji 85406 (2908469723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jak to zobaczyłam a raczej cene tego to za głowe sie złapałam :szok:
ale juz bez komentarza to zostawiłam, poza tym wielkiego zainteresowania Matiego nie ma

a ja ostatnio zakochałam sie w drewnianych zabawkach (troche za sprawa Was) i teraz m.in. odkładam kasiorke na to: Drewniany garaż 3 poziomy z windą, naklejki GRATIS (2907272227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i do tego drewniane samochodziki (nasze plastiki juz ledwie zipią :dry:)

a i jeszcze nowy nabytek Mateuszka: 2896470092_1.jpg
szał jest :-D:-D
 
Mamo Matiego fajnie że Mateusz sie rozkręcił z zabawkami :-)
mój mały dostał też od chrzestnego garaż plastikowy i póki co wszystkie naklejki i znaki schowane a i widzę, że zainteresowanie zerowe chyba że mówimy o autkach z tego garażu - u nas autka najważniejsze :-)
ten drewniany garaż - ekstra! :-)
polecam ci ten samochodzik drewniany z tchibo z małymi autkami - Mati się nim ciągle bawi :-)

a tą pochylnie to gdzie kupiłaś? właśnie Mateusz teraz lubi jak coś z czegoś zjeżdża pewnie by się mu poodbało
 
kati u nas tez samochody wiecznie wazne :-)
ale w tchibo juz chyba nie ma w sprzedazy tego transportera z samochodzikami :-( znalazłam ze ktos sprzedaje na tablicy.pl ale zero odzewu na moja wiadomość :-(

a pochylnie kupiłam na allegro nowa, babka sprzedawała bo jak to napisała: "Bardzo fajna,ale męża poniosło i kupił ją dla córki - która ma 5 lat" :-D:-D faceci :-D
to jest firma elefun, podejrzewam ze w biedronce były
na allegro są takie ale o wiele drozsze ja dałam 30zł
 
ta pochylnia była w biedronce, my mamy z tej serii kulkodrom. Płaciłam 29 zł, potem wyprzedawali po 12 zł chyba
Mamo M- garaż drewniany super, też zbieram od dziś na niego! Ale Tobie nie szkoda na to kaski? Macie garaż tamten i pochylnię, zawsze możesz coś innego jeszcze z drewna poszukać? TaK czy siak drewniany garaż cudny. też mamy ten transporter z tchibo, ale młody średnio lubi. Kolejką się dzisiaj ładnie bawił, arkę z tchibo tak sobie lubi za to warzywa z tchibo nadal robią szał- kroi, kroi, kroi... :)
 
wow, ta pochylnia jest świetna (i opis sprzedającego też:-D ); Leo dostał jakiś najzwyklejszy, plastikowy tor (hot wheels?) teraz pod choinkę, do tego dodatkowy zestaw resoraków i tez jest szał; sam sobie gumkę naciąga (matko, jak to brzmi!?!) i ustawia autka; podejrzewam, ze ta pochylnia zrobiłaby absolutną furorę:tak:
 
co do kolejek, to Leo dostał ciuchcię Tomka (Lego), ale zainteresowany jest nią w takim sensie, że od razu ściąga ją z torów i sobie z nią gania po domu; nie bardzo go kręci obserwowanie jak jeździ torem - jakby brakło mu cierpliwości, bo aż przebiera nóżkami by ją natychmiast capnąć:)

edit. dołączam do zbierających na ten drewniany garaż - świetny!!!
 
reklama
Do góry