reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Też mamy takiego, nawet dwa :) Nie umie bawić się dwoma na raz, ale świetnie radzi sobie jako ich niańka :) każda maskotka dla dwulatka jest dobra, a każda inna, która ma jakieś dodatkowe funkcje jest tym bardziej ciekawa. Mały uwielbia wsadzać różne przedmioty im do buziek :) to go bawi najbardziej :)
są też w dobrej cenie, ale przez karmienie ich niszczą im się usta - mechacą się. A tak ogółem są ok zwłaszcza, że pluszaki, to zabawki nieśmiertelne :)
 
reklama
Gdybym była dwuletnią dziewczynką to by msię chyba na mamę obraziła że nie dostałam wypasionej zabawki tylko jakis sznurek:)) Bardzo proszę nas tu nie spamować. Wymieniamy się doświadczeniami a nie przedstawiamy oferty handlowe.(Dwulatki nie kolekcjonują!!!!,dwulatki co najwyżej zjadają takie kuleczki)
 
kakakarolina zgadzam się z Tobą, tym bardziej, że lenamaik dodała taki sam post w podobnych tematach takze
 
Witam:tak:, babcie wpadły na pomysł by na 2 urodziny kupić kuchnie dla mojej Zosi tak do 200 zł. Czy któraś z Was ma doświadczenie, widziała jakąś i może polecić?
Zależy mi by nie była zbyt niska.
 
Córa (!) niedawno dostała w prezencie tor wyścigowy składany w walizkę i o dziwo prezent bardzo jej się spodobał. Chętnie się nim bawi zwłaszcza z kuzynem o rok starszym, także szczerze polecam :)
Wygląda tak:
228344_198580796850242_100000949698462_476298_3593794_s.jpg
 
reklama
Ja dla mojej 2 letniej corki wybralam gleboki wozek dla lalek i lalke bobasa, bo jest na etapie dbania o swoja dzidzie,przykrywa ja kolderka, wozi we wozku.Sprawdzi sie rowniez kuchnia z akcesoriami wiem, bo mala tez ma i lubi sie bawic.Udaje ze gotuje obiadek albo robi mi kawke, i tak sie razem bawimy.
 
Do góry