reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Ostatnia edycja:
reklama
doveinred z ktorego czesrka pochodzisz z tego na Chojnice?

co do tej kolejki ktora polecasz to naprawde rewelka, moja mala ma na razie sam pociag, ale bawila sie u kogos cala i to jest naprawde ekstra zabawka, zarowno dla chlopca jak i dla dziewczynki i to w roznym wieku i co wazne kreatywna, a nie taka w ktorej wystarczy wcisnac guziczek i w sumie koniec zabawy...

co do laptopa dla 3 latka to przypomniala mi sie jedna historia, moja przyjaciolka pracowwala kiedys jako niania w Warszawie i tam zarowno Rodzice jak i 3 letnia Dziewczynka, kazde spedzalo swoj wolny czas przed swoim laptopikiem, a zadaniem dziecka bylo nauczenie sie obowiazkowo codziennie czegos nowego masakra jakas normalnie! nie mozna zabierac dzieciom dziecinstwa dla wlasnych ambicji...
 
Ciężki orzech do zgryzienia z tymmi prezentami..

ja tez jestem na etapie szukania jakiegoś fajnego prezentu- zwłaszcza , że rodzinka mnie męczy co kupić Gabi. I powiem Wam, że już zgłupiałam...

Dla wszystkich niezdecydowanych polecam taką kuchnię z akcesoriami. Gabi ją uwielbia i codziennie gotuje i zmywa. W tej kuchni jest zlew i ona wszystkie miśki w nim szoruje:laugh2:
No i dlatego nie wiem co by się jej spodobało..Rowerek ma, lalki ją nie kręcą...

a co myślicie o takim domku - Domek odkrywczy 38991 Pink Kiddeland (1708351800) - Aukcje internetowe Allegro
ciekawe czy by się sprawdził u 2 latki??

Myślę też o trampolinie no ale to by się wszyscy musieli złożyć i sąsiedzi jeszcze dorzucić-hihi.
 
Ojej;-) no to już sama nie wiem...Ona najlepiej bawi się cudzymi zabawkami i wtedy wszystko jedno co to jest. To muszę jeszcze poszukać na necie.
 
Ojej;-) no to już sama nie wiem...Ona najlepiej bawi się cudzymi zabawkami i wtedy wszystko jedno co to jest. To muszę jeszcze poszukać na necie.

Zależy ile chcesz wydać aktualnie Zosia jak tylko ma możliwość bawi się laptopem fisher price który ma jej starsza kuzynka. Nie zna literek, nie rozumie o co chodzi ale uwielbia się nim bawić i to zajmuje ją na prawie godzinę.
Pewnie gdyby był w domu to już nie byłby taki atrakcyjny.
Gdybym mogła cofnąć czas kupiłabym na urodziny Zosi rowerek biegowy, albo wypasiony zestaw lekarski (lubi badać lalę)
, lubi rysować na tablicy znikopis:tak:
 
my mamy ten domek odkrywczy z malymi przerwami ale oliwka nadal sie nim bawi teraz raczej w ten sposob ze odgrywa sobie tam rozne scenki ludzikami- taka zabawa w dom :), dodam, ze Oliwka ma go juz 2 lata
 
my mamy ten domek kiddieland, Julka dostała jak miała 1,5 roku, bawi się nim do dziś, zwłaszcza podczas robienia ee na nocnik :D Aha kosztował 180zł z przesyłką :OO ten dużo tańszy :) A na 2 urodzinki dostała :
- OKAZJA HIT ELMO 50 CM !!!!!!!!!!!! wysyłka 24H (1710875801) - Aukcje internetowe Allegro i to jest jej najlepszy prezent jak do tej pory, uwielbia Elmo więc ta maskotka wszędzie z nią wędruje, gada z nią, karmi, przewija itp.
- KASA FISKALNA KALKULATOR SKANER WÓZEK + GRATIS !!! (1692904533) - Aukcje internetowe Allegro kasę traktuje jako telefon, ale tez bawimy się w sklep i jest kupa śmiechu
- LABORATORIUM 10 GIER - KAROTKA MÓWI I ŚWIECI !! (1690549300) - Aukcje internetowe Allegro bardzo lubi tą marchewkę, wykorzystujemy ją tez do innych zabaw

- ELMO POSCIEL 4 CZ Z KOLDERKA ELMO KOLOROWA (1707389855) - Aukcje internetowe Allegro a tą pościel dostała dodatkowo, z racji tego że tak bardzo lubi Elmo to niech się cieszy. Dostała też kasę, ale z zabawek to tyle. Aaaa kupilismy jeszcze play doh zestaw plastelin, wałek itp, uwielbia robić kule i inne rzeczy lepimy, tym się bawimy co dzień.
 
reklama
Do góry