reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Ja polecam śpiewaki słodziaki firmy Fisher Price ŚPIEWAKI SŁODZIAKI SING* A* MA* JIGS RÓŻOWY FISHER (1524987974) - Aukcje internetowe Allegro Są to małe pluszowe maskotki, które po naciśnięciu brzuszka, wydobywają różne dźwięki i ruszają przy tym buźką. Nasza córcia (2 lata) jakiś czas temu dostała 2 takie zabawki. Początkowo trudno jej było naduszać brzuszek, zwłaszcza że pchała do buźki śpiewaka palce ;-) więc najlepszą zabawą było przebieranie ich, mycie im zębów, wożenie w wózku. Oczywiście musiały też z nią spać ;-) Jednak gdy tata zainteresował się zabawką i pokazał, że można urządzać koncerty na 2 głosy, zaczęło sięszaleństwo na punkcie maskotek. Teraz codziennie urządzane są takie koncerty, co niekoniecznie powoduje szaleńczą radość u mamy i miesięcznej siostry ;-)
 
reklama
Jak mi się uda nagrać filmik to wstawię koncert śpiewaków ;-) A domek fajnie wygląda, no i 2-latek lubi dopasowywać kształty, więc myślę że zakup będzie trafiony.
 
oglądałam na yt - bardzo śmiesznie to wygląda :-D a że Sebastiana kręcą różne odgłosy to już wiemy co dostanie od "zajączka", dzięki za pomysł Agniesia:tak::-)
 
Mój smyk ostatnio bawi się tylko drewnianymi klockami, które walają się dosłownie wszędzie. Teraz kupiliśmy mu na imieninki fajną grająca pluszową zabawkę, która wydaje dźwięki. Jest nią poprostu zachwycony.
Wklejam link:
ŚPIEWAKI SŁODZIAKI SING* A* MA* JIGS RÓŻOWY FISHER (1524987974) - Aukcje internetowe Allegro
Zabawka jest niby od 3 roku życia ale mogę ją Wam polecić z czystym sumieniem, bo już ją przeatestowaliśmy:-D.
Na internecie jest ona do kupienia taniej. My w Real'u daliśmy 59,90 ale moim zdaniem warto.
 
reklama
Do góry