reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci

Ja bardziej chciałam volanta ale mój mąż stwierdził ze te kólka male są beznadziejne, na pewno nie na górzysty teren , no i oparcie od spacerówki jest takie miękkie nie wiem dlaczego. Atlantic jest troche cieższy i sztywniejszy ale naprawde świetnie sie prowadzi i jest dobrze wyważony. No i duużo tanszy! Co do koloru to myślałam ze bedzie taki pastelowy jak na zdjeciu a jest mocniejszy taki bardziej razacy i to mi sie za bardzo nie podoba. No ale juz trudno, teraz wybralabym niebieski:-(
 
reklama
temat bomba!!!

powiem wam ze przy Milenie to jak wariatka non stop latalam po sklepach,siedzialam na Allegro
temat wozek byl poprostu czyms dla mnie najwazniejszym

teraz ten temat tez przyprawia mnie o zawrot glowy :rofl2:
bo mam rozterke

czy kupic wozek jakis drozszy np. Bebecar ktory wpadl mi w oko
czy tanszy gleboki i potem na lato super spacerowke???

bo....z Milenka w praniu wyszlo ze:
- kupilismy Tako Natalia(super ladny i funkcjonalny za nie duze pieniazki),ale po roku uzywania przenieslismy sie z domu do bloku i ten wozek zrobil sie automatycznie masakrycznie ciezki do wnoszenia (szczerze pwoiem ani razu nie dalam rady go wniesc na 1 pietro)
kupilismy spacerowke ktora jezdzimy do teraz

no i mam dylemat
normalnie nie mam opcji jeszcze :-p co zrobic :rofl2::cool:
 
Jednak wybralismy zupełnie cos innego:szok: Kupilismy taki wózeczek:

219783886_6


Przewazyly te koła, świetnie sie go prowadzi, jest stabilny, no i ta cena:tak: Narazie same plusy, bardzo mi się podoba...Moze tylko troche kolor jest inny niz sie spodziewalam ale może byc:-D

Jagoda uwazam ze dobry wybor :tak:
sama mam wozek tej firmy choc spacerowke i sobie chwale :tak:

a jesli chodzi o kola pompowane to ja chce tylko taki wozek!!
szczegolnie tu w Norkach na inny nie ma opcji
spacerowka nie ma kol pompowanych i komfort jazdy jest nizszy no i prowadzi sie taki wozek ciezej

no to jedna decyzje masz juz za soba :tak:;-)
 
Witaj Lilka:-)!

Dokładnie jedna decyzja już za mną:tak:

Co do twojego typu to bardzo podobają i się bebecary, z tego co słyszałam to na prawde dobre wózki, też się zastanawiałam nad tym co ty. U mnie niestety cena przeważyla bo jesteśmy spłukani po remontach:szok::-D
 
my już mamy wózeczek...
po wielomiesięcznej debacie w końcu wybraliśmy:tak:
wózeczek przyjedzie do nas ok 10 września:-)
a wygląda tak....
l04154yn9.jpg
 
reklama
Do góry