reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
DZiewczyny na aukcji jest napisane cyt:

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
new.gif
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Na fontanny nie udzialamy gwarancji i nieprzyjmujemy zwrotów. 2 gatunek mogą zdażyć się pęknięcia, zarysowania i wady fabryczne.[/FONT][/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Więc dupa nie doczytałam
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
 
Niedrogie DRZEWKO ZJEŻDŻALNIA PIŁECZEK VTECH ---1251 (457705456) - Aukcje internetowe Allegro i fajne. Maciuś ma z podobnej serii żyrafę z FP PIŁECZKOWA ZJEŻDŻALNIA ŻYRAFA FISHER PRICE !!! (455612162) - Aukcje internetowe Allegro i bawi się nią już od kilku miesięcy.

dobry pomysła tylko póxniej mi negatywa walną:tak: za to jakie badziewie sprzedaję
Możesz napisać, że zabawka jest drugiego gatunku itp.
 
Ostatnia edycja:
Majandra spisałam tą zabawkę juz na straty i nie myslę o niej, bo sie tylko wkurzam. A mogłam mieć taka fajną i DUŻĄ żyrafę, którą wkleiłas
 
Ja tez chcialam ta zyrafe ale byla duzo drozsza od drzewka.Angelince drzewko bardzo sie podoba.
 
reklama
Do góry