reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Jeju dziewuchy jak ja pomyśle o kupowaniu prezentów to aż skrętu kiszek dostaję:shocked2: POza tym to moje dziecko jakieś ograniczone:zawstydzona/y: troszke jest- klockami bawic sie nie chce- tzn. poukłada troszke- jakieś 5 minut i siada na jeździ po porozkładanych klockach-tzw. tor przeszkód:blink:
Malowanie czy rysowanie zajmuje jakieś góra 10 minut ale i tak najfajniejsze z tego wszystkiego jest rozrzucanie kredek i wciskanie ich pod łózko:shocked2:
Był czas , ze go fascynował tor samochodowy z Nodyego, ale i on szybko sie znudził. Najlepsze jest jeżdzenie jeździkiem po poduszkach, po butach i po czym sie tylko da i co jest w zasiegu reki:shocked2:
Ale za to moje dziecko gustuje w czytaniu gazet- poważnie siada na łózku( czasem na nocniku lub kibelku) z prasówka i kartke po kartce przeglada :-D
 
reklama
Klavell ja też zastanawiam się nad prezentem dla Tuśki. Napaliłam się na lego duplo bo mała ostatnio ładnie bawi się klockami i chciałam cały zestaw ze zwierzątkami ale cena ponad 300zł:szok: więc chyba dam sobie na wstrzymanie:sorry: myślę też o jakimś zestawie dla lalek z łóżeczkiem jakimś bujaczkiem itp ale nic konkretnie mi się jescze nie spodobało:sorry2: pocieszam się że chociaż raz mam na ten cel 250zł i nie obciąży mojego budżetu bo sprzedałam łóżeczko turystyczne Tuśki i jej fotelik do karmienia więc automatycznie kasa idzie na coś dla niej ale co to ostatecznie będzie to jescze nie wiem:confused:
 
Zamiast duplo kup zamienniki - Jixin lub simba - kompatybilne z duplo, ładnie się łaczą podobno. Znajomi mają te dwa, my mamy duplo i jixin.

Kolejkę - polecam drewnianą! Czy to z ikei, czy z tesco, czy briko - wszystkie się łączą (podobno, nie sprawdzałam ale sprzedwacy wszyscy tak twierdzą). A sa bardzo łatwe do układania dla dzieci.

Druga fajna kolejka to właśnie duplo lub tańsze jixin.
 
reklama
Do góry