reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

pamiętam że w zeszłym roku właśnie w Biedronce przed świętami mieli te kolejki z Wadera i to bardzo tanio taniej niż na allegro cos ok 30pare zł
no i Mateusz też miał ten garaż z Wadera ale pozostały tylko ulice bo garaż już zdążył połamac bo stawał na nim jak czegos nie umiał z góry sięgnąc:wściekła/y:
 
reklama
Nie widziałam ich, muszą być dość nowe, bo ogólnie granny mamy sporo w domu i często zaglądam co na półkach w sklepie leży.
 
ja mam pytanie do mam dziwczynek czy macie juz jakies pomysly dla dzieci na prezenty gwiazdkowe bo ja bede miala problem z wyborem z racji etego iz Hani praktycznie wszystko ma...
W sumie to przydaby sie rowerek ale co jej po rowerku zima wiec kupi sie na wiosne...
Myslalam tez o tablicy takiej 3w1 magnetycznej, na mazaka i krede
cos takie np.
796803737

ma ktos mozetaka tablice sprawdza sie?
 
Klavell moje dzeci maja cos takiego, ale na razie jest schowana, bo jak pół roku temu wyciągnęłam to Adaś się nie interesował, ale będę musiałam znów wyciągnąć. My mamy więcej miejsca do pisania, takie jakby małe biureczko z tą tablicą.
Maja jak miała 2,5 roczku to była nia zachwycona
 
reklama
klavell, atrzeba bylo nie szalec wczesniej z prezentami, to by nie bylo problemu;-):-D
nie mam pojecia jeszcze o prezentach an gwiazdke. ciagle mi chodzi po glwoie jakies tory z pociagiem, bo niunka ma ostatnio szal:sorry2:

powiem wam szczerze, ze moje dziecko-dziewczynka wcale nie ejst zainteresowana rysowaniem:dry:. wczesniej moze bardziej, a teraz zero. nie mowiac juz o jakiejs konkretnej nauce kolorowania obrazkow:baffled:

a co do tych klockow, to sa jeszcze takie http://www.allegro.pl/item797965866_mzk_klocki_jezyki_wader_41800.html, te pamietam ze szkoly. tylko, ze tu jest mniej mozliwosci robienia zwierzatek, a bardziej jakies konstrukcje
 
Ostatnia edycja:
Do góry