reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Ja znalazłam ich masę w jednym sklepie, ale są strasznie drogie, bo po ok. 25 zł:wściekła/y::szok:


za sztuke? to chyba tej firmy SCHLEICH jest ich duzo na allegro i sa strasznie drogie. ja szukam jakiegos zestawu, moze byc uzywany, moze byc z zagroda, stodola. moje dziecko na wsi urodzone, to bliskie sa mu takie klimaty:-D:-Di uwielbia zwierzatka:tak:
 
reklama
szukam tez figurek zwierzat podworkowych. u Wiktorka julitka znalazla swinke i koze i miala z tego powodu wielka radosc

Ja znalazłam ich masę w jednym sklepie, ale są strasznie drogie, bo po ok. 25 zł:wściekła/y::szok:
ja ostatnio kupilam w biedronce za 4.99 tylko że zwierzaczki są malutkie ale za tą cenę to sie oplacalo:tak:
a takie większe pojedyńcze zwierzaki kupuje u mojej mamy w takim osiedlowym sklepie za 3-4zl za sztukę
 
reklama
kurcze a nam się jakis czas temu pogubiły puzzle drewniane, chyba będę musiała nowe kupić:dry: dodam, że Jula jeszcze nie umie ich sama układać:dry:
 
Do góry