reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

mamy tez 15 elementowe. tekturowe. tez z ramka. obrazek z Kurczaka Malego (chyba). ale julitke to jescze nie interesuje. mysle, ze obrazek jest dla niej nieczytelny, mimo ze duzy. dawno nie ukladalysmy, jutro sprobuje znow.
 
reklama
Agulka, kupilas tego dmuchanego osiolka do skakania? ja wlasnie przegladam allegro, spisuje ceny i jutro moze uda mi sie sprawdzic, jakie sa w sklepach
 
dziewczyny powiedźcie mi czy skoro Wiki jeszcze nie mówi, ale juz się zbiera, nie jest już za późno na kupno szczeniaczka uczniaczka bo niektóre dzieci mają już od dawna tego interaktywnego misia?
 
Ostatnia edycja:
ja to widze że my to nie tylko z mową jesteśmy do tylu:-(Mateuszek puzli jeszcze nie potrafi ukladac on uklada dopiero to co Majandra ma już schowane :baffled:i bardzo to lbi ukladać
 
ja to widze że my to nie tylko z mową jesteśmy do tylu:-(Mateuszek puzli jeszcze nie potrafi ukladac on uklada dopiero to co Majandra ma już schowane :baffled:i bardzo to lbi ukladać

monia, dobrze ze uklada. Macius jest starszy o m-c, prawda? niektore dzieci nawet tego, co Mateuszek nie potrafia. Julitka te nowe puzzle tez nie uklada dokladnie sama, bo nie ptrafi dokladnie wetknac w otworki, tylko wklada w odpowiednie miejsce a reszte robie ja
 
Agulka, kupilas tego dmuchanego osiolka do skakania? ja wlasnie przegladam allegro, spisuje ceny i jutro moze uda mi sie sprawdzic, jakie sa w sklepach
Rozmawiałam z rehabilitantką i jest na NIE :no: To samo się dzieje z nóżkami i biodrami co przy jeździkach.

ja to widze że my to nie tylko z mową jesteśmy do tylu:-(Mateuszek puzli jeszcze nie potrafi ukladac on uklada dopiero to co Majandra ma już schowane :baffled:i bardzo to lbi ukladać
Bo widzisz, ja wprowadziłam puzzle jak Maciuś miał jakieś 10 miesięcy, więc nic się nie martw, szybko Mateuszek je opanuje i nadgoni inne dzieciaczki.:tak:

a reszte robie ja
Po co? Ucz ją już niech sama wkłada.:tak:
 
Rozmawiałam z rehabilitantką i jest na NIE :no: To samo się dzieje z nóżkami i biodrami co przy jeździkach.


ooo, jak dobrze ze jeszcze nie kupilam;-)
ja nie rozumiem ejdnego: po jaka cholere wymyslaja i produkuja takie niezdrowe dla dzieci zabawki?:crazy:przeciez nie kazdy rodzic jest taki madry i wie, czym to dziecku grozi:crazy:


szukam tez figurek zwierzat podworkowych. u Wiktorka julitka znalazla swinke i koze i miala z tego powodu wielka radosc
 
reklama
Do góry