reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Może ja przewrażliwiona ale cana coś podejrzanie nie wysoka jak za stolik i dwa krzesełka:dry: już samo to mi sugeruje że może coś z nim być jednak nie tak:baffled:
 
reklama
a Macius juz chce ukladac?
:tak: Dziś układał po raz pierwszy u Pani psycholog, spodobały mu się, więc mu jeszcze dziś kupiłam, tylko inny wzór, żeby mu się nie znudziły;-)Troszkę się denerwuje jak mu nie wchodzą, ale to kwestia wprawy:tak::-D
julitka (...)woli takie drewniane puzzle, gdzie na desce jest wzor obrazka
Te już ma opanowane i schowane dla potomności:-D;-):tak:
 
Te już ma opanowane i schowane dla potomności:-D;-):tak:

chyba myslimy o innych. to nie te, ktore nasze dzieci dostaly od Asi. w tesco kupilam puzzle drewniane , 9 elementow. uklada sie jak kazde puzzle, tylko ze na desce jest ten sam obrazek, ktory dziecko ma ulozyc-dla ulatwienia
 
tak, z 9 czesci, ktore nalezy do siebie dopasowac. ta deska, na ktorej sie uklada ma taka jakby ramke, zeby sie obrazek nie rozjezdzal na boki
 
reklama
Do góry