reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Puzzle drewniane musimy kupic mlodemu:tak:

Ale polecam te zabwke, do kapieli. Bo Kubus Pucahtek jakos poszedl w odstawke natomiast Zabawki Miki - sklep - Tomy Ośmiorniczki sa dla Stasia odkryciem roku:-). 8 malych osmiorniczek przykleja sie do wanny, tryskaja woda, kreca sie na podstawce itp
Hrudzia a ja wła.śnie wczoraj siedziałam na allegro i szukałam czegoś do kapieli. To co podałaś jest super, wcześnmiej nie widziałam tych osmiorniczek:-):-):-)
 
reklama
Dziewczyny ja wam zazdroszczę, ze wasze maluchy bawią sie zabawkami:zawstydzona/y: u nas stoi kosz wypełniony różosciami dla dzieci, ale nie ma szans- zainteresują go klocki czy puzzle na 2-3 minuty:zawstydzona/y: ciekawsze są właśnie pudełka po mleku, miotełki , butelki po piciach. A zabawki zbieraja kurz. Preferuje bieganie dookoła stołu, łazenie krok w krok za mama albo babcią i właczanie telewizora+prośby o pilota.
W trakcie kapieli najlepsza jest gąbka, z której kapie woda i wkładanie rybek( takich naklejanych na wannę) do kubeczka. No i oczywiscie przelewanie wody+wrzucanie wszytskiego co sie da do wanny:blink:
 
U Nam też stoi kosz z zabawkami, który Kuba wywraca i tak wszystko leży : / niczym się nie bawi. Idelaną zabawką dla niego są filiżanki, łyżeczki, buteleczki, słoiczki : )
 
Glupie pytanie...ale jakie zabawki teraz polecacie? Bo ja widze ze mojemu sie wszytskie znudzily...puzzle tak sobie, ksiazeczki tak sobie, klocki tak samo...sama nie wiem...poradzcie?:confused::sorry2:
 
Hrudzia u Nas jest tak samo :dry: wszystko poszło w kąt. Najbardziej go interesują samochody, pudełka bo to pozwala wspiąc się i dosięgnąć zakazanego owocu :tak::-D np kluczyków do samochodu, kremu mamy. Kuba lubi się bawić nakretkami, butelkami po soczkach, łyżeczkami i gabeczkami :sorry2: takie nietypowe zabawki.
 
A ja już się bałam, ża z moją coś nie tak. Najlepsza zabawa to wyciąganie z kuchennego konta kartonów soków i butelek z napojami. Już się zastanawiałam czy jej nie schować wszystkich zabawek na jakiś czas i nie zostawić doslownie jednej.
 
reklama
Oj a jak mnie to dołuje kiedy mały odkrywca zrobi remament u siebie w półce : / ja tu pięknie poprasuje, ułoże a u niego to tylko chwila .... jeb na podłoge : /
 
Do góry