reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

A z innej beczki - co jest zabawkowym przebojem u Waszych maluchów? Bo wiecie co zauważyłam? Ze te zabawki, na ktore najwiecej wybulilam, rozwijajace, uczace, śpiewające, cuda widy kwiatki - to interesuja Stasia pierwsze 15 minut. A przebojem sa klocki za 9 zł, drewniana układanka, kubeczki takie z ikei i zwykłe garnki.
Dlatego nie kupujemy małemu drogich zabawek bo u nas furorę robią: zmiotka, kubeczki po jogurtach( szał), gazety, książeczki i małe resoraki. Ostatnio zauważyłam, ze zaczęła go interesować ciężarówka ( w końcu;-)) z klockami. Lubie tez grać w piłkę i balonikiem.
 
reklama
Znajomi co nieraz pisałam Wam o ich córeczce Wikusi -Kuba ją ostatnio pobił - ma podobny odkurzacz co przy używaniu śpiewa :) rewelacja, ale oni za niego dali ponad 100zł
 
My mamy odkurzacz Plaskool,przy odkurzaniu mówi razem ze szczotką różne smieszne rzeczy.jak ja odkurzam ro Oliwka bierze swój i odkurzamy razem.Ale żeby aż tak często to się nim nie bawi.Na poczatku owszem
 
My w sumie nie daliśmy za ten odkurzacz dużo bo kupiłąm go na allegro-uzywany ale praktycznie jak nowy żadnej nawet ryski nie ma.W sklepie kosztuje 150zł a ja dałąm za niego 50zł.To myslę że cena przystepna.
 
reklama
no właśnie, zadałam pytanie sprzedającemu gdzie to jest produkowane i czy ma certyfikat CE. Bo nazwa mammut sugerowalaby ze to ikea, a to nie ikeowe. Chyba to jakiś badziew.
 
Do góry