reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Carioca, w tym sklepie Strona startowa nie ma już tego rowerku, ale na zamkniętym wkleję zdjęcie Maciusia w tym rowerku. Pamiętajcie dziewczyny też o tym, by ta rączka z tyłu była długa, by Wasi mężowie mogli też prowadzić, nasz ma długą rączkę, ale nie raz na osiedlu widzę mężczyzn zgiętych w pół :-D
 
reklama
A z innej beczki - co jest zabawkowym przebojem u Waszych maluchów? Bo wiecie co zauważyłam? Ze te zabawki, na ktore najwiecej wybulilam, rozwijajace, uczace, śpiewające, cuda widy kwiatki - to interesuja Stasia pierwsze 15 minut. A przebojem sa klocki za 9 zł, drewniana układanka, kubeczki takie z ikei i zwykłe garnki.
 
A z innej beczki - co jest zabawkowym przebojem u Waszych maluchów? Bo wiecie co zauważyłam? Ze te zabawki, na ktore najwiecej wybulilam, rozwijajace, uczace, śpiewające, cuda widy kwiatki - to interesuja Stasia pierwsze 15 minut. A przebojem sa klocki za 9 zł, drewniana układanka, kubeczki takie z ikei i zwykłe garnki.


MY też to znamy.Oliwka najbardziej lubi się bawić kubeczkami do układania,układanki drewniane-z różnymi zwierzątkami i cały czas jest na czasie fontanna playskool.Ciągle lata za tymi piłeczkami i sie haha.No i non stop trzeba z nią grać w balona lub piłkę.To jej sie chyba nigdy nie znudzi.:-D
 
U nas hitem nr jeden jest wielka księga z bajkami. Oskar ją ogląda wręcz godzinami.
Poza tym kubeczki z ikei, drewniane domino i małe autko model porsche :-D I taki plastikowy domek do którego można wrzucać klocki, ale tylko dlatego, że gra.
 
A z innej beczki - co jest zabawkowym przebojem u Waszych maluchów? Bo wiecie co zauważyłam? Ze te zabawki, na ktore najwiecej wybulilam, rozwijajace, uczace, śpiewające, cuda widy kwiatki - to interesuja Stasia pierwsze 15 minut. A przebojem sa klocki za 9 zł, drewniana układanka, kubeczki takie z ikei i zwykłe garnki.

ja sie wlasnie zastanawialam ostatnio jaka zabawke moge teraz kupic julitce, zeby ja zajela i rozwinela. no i kupilam...puzzle i domino:zawstydzona/y:
nie mam pomyslu na nic innego, bo wszsjtko w sumie opeira sie na tym samym: na sortowaniu ksztaltow.

julitka duzo czasu poswieca: ksiazkom, kotu w worku, drewnianym puzzlom, rysowaniu, graniu w pilke. a najbardziej lubi teraz zabawy znami w wyglupianie sie, nasladowanie glosow, min...
 
reklama
U nas królują resoraki i książeczki z twardymi stronami, znam już wszystkie bajki na pamięć. Mały uwielbia kłaść otwarte książeczki grzbietem do góry i jeździć po nich samochodem. To dla niego jest taki policjant jak na naszej ulicy :)))

Co do rowerka to mieliśmy taki zwykły, teraz trzeba chłopa nauczyć pedałować i będzie sam jeździł.
A ja też mam pytanie, zaczynam rozglądać się za fotelikiem na rower, czy macie albo coś polecacie? a może wiecie na co mam zwracać uwagę kupując bo kompletnie się na tym nie znam.
 
Do góry