reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

u nas na topie sa kolorowanki , maluje niesamowicie i nie wyjezdza poza np oczka bo to uwielbia kolorowac , ale to nie na prezent...
Kasiaczek a czym sie interesuje twoj synek? lubi cos szczegolnego? hmmm jest cala masa zabawek ale wiem jak ciezko ci wybrac...a moze taki elektryczny quad? choc u nas szybkos ie znudzil:(:( ale ty masz duzy ogrod to bedzie mogl poszalec! a moze taki dmuchany plac zabaw do wody?ale taki spory jakby pietrowy?
 
reklama
lilith ma elektryczny skuter juz od pol roku wsiada na niego raz na dwa miesiace i koniec heee moze jak bedzie starszy to zacznie sie nim bawic bo jeszcze ma problemy z kierowaniem bo jak wcisnie gaz to skupia sie na gazie i jeeeeeb w sciane :)

z placem dmuchanym narazie odpada bo u nas zima sie zaczynac wiec z dworem teraz roznie bywa.
on uwiebia jak kazdy chlopczyk chyba bum bumy jak to mowi :)i ogolnie wszystko na kolkach w domu jest, rowerek, autko takie ze wsiada i sie odpycha i ten skuter.
Autek do zabawy tez ma od najwiekszego fo najmniejszego.
nie wiem czy przezyje jeszcze jeden w domu.

chcialam mu kupic co takiego jak ole mowila o tej farmie ale z autami jakies garaze zjazdy, straz pozarna ale nie umiem znalesc czego takiego

sory za marudzenie ale prezentu to naprawde ciezka praca :-D:-D:-D:-D
 
hehe rozumiem i nic sie marudzeniem nie przejmuj!!! a takich zabawek jest cala masa!!!co ty mowisz , ze znalezc nie mozesz.

a moze wiesz...nie kupuj mu zabawki a zabierz go gdzies na te urodzinki...moze ma juz za duzo zabawek i sie nimi nudzi? pochowaj tez czesc zabawek by jej nie widziala jak pokazesz po miesiacu to sie ucieszy i schowaj wtedy cos innego.

Argos - www.argos.co.uk

my Jud zaczelismy zbierac malej takie zestawy , bawis ie nimi od rana do wieczora ... szok....

prosze to przyklady dla ciebie:
Buy Little Tikes Peak Road and Rail Set. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy 70 Piece Wooden Train Set. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy Thomas and Bertie Station Set. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy Thomas Whistle and Go. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy Thomas Post Office Loader. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy Roary Silver Hatch Race Track. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

albo to:
Buy Metro Car Care Centre. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
a takie inne z garazami z Litle People sa tez , ale z regoly wszystko od 12 miesiaca to bez przesady.
 
dzieki Wam dziewczyny
lilith wlasnie o takie cos mi chodzilo :)

znow nie mialam czasu zeby wejsc na gg:-:)-:)-:)-(
dopiero tera
 
ja widziałam tylko na reklamie - i zastanawiałam się, a co jeżeli dziecko przewraca kartkę w przód i w tył? nagranie się cofa, czy jak?
 
nie widzialam tutaj nic takiego,ale podobne ksiazeczki,ktore mozna czytac za pomoca dotkniecia dlugopisem odpowiedniego wyrazu.Natalka dostanie ten prezet od chrzesnego
290-0472717A70UC509439X.jpg
 
reklama
Do góry