reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

POMOCY DZIEWCZYNY ZNACIE JAKIES CIEKAWE IZAJMUJACE ZABAWY DLA NASZYCH DZIECIAKOW MOJ JEST STRASZNY JAK SIE NUDZI TO MAM OCHOTE GO W GARAZU ZAMKNAC A KONCZA MI SIE POMYSLY WOGOLE MU SIE WSZYSTKO SZYBKO NUDZI NON STOP TYLKO SLYSZE PAPA ALBO BUM BUM NO ALE W DOMU TEZC CZASEM TRZA POSIEDZIEC CHOCIAZ GODZ :no::no::no::no:


a prezenty na swieta to super temat ja juz tez glowkuje ale narazie wpadl mi tylko do glowy plac zabaw plastikowy heh musze to przemyslec ....

a tak wogole to teraz nie wiem jakie zabawki mam mu kupowiac to taki trdny wiek z jednych uz wyrosl a do drugich nie dorosl :eek::eek::eek::eek:
 
reklama
mój MIrek uwielbia patrzeć jak Roman gra w Crescha Bandicot na PS2 - polecam 2 godzinki spokoju, lub godzinka na teletubisiach
 
Heksa, jesteś, jesteś. Krzesełko świetne, trochę drogie, ale funkcji ma mnóstwo, więc chyba warto :-)

Ja dziś kupiłam Kubłowi i Tymkowi (siostrzeńcowi) książeczki na Mikołaja - w każdym pudełeczku 12 książeczek z twardymi kartkami :-)

pd_105913.jpg
PRACA ZBIOROWA
Opowieści świąteczne. Moja biblioteczka


Wyd.:Jacek Olesiejuk
ISBN: 978-83-7512-421-7
Liczba stron: 120
Wymiary: 170x215
Oprawa: pudełko
Data wprowadzenia: 24-10-2007

s.gif

Dwanaście mini książeczek dla najmłodszych dzieci, które pomogą naszym milusińskim poznać świąteczne opowieści. Wprowadzą nas w cudowny klimat Świąt Bożego Narodzenia i pozwolą na spędzanie miłych chwil z naszym maleństwem.

pd_105914.jpg
PRACA ZBIOROWA
Skarby dwulatka. Moja biblioteczka


Wyd.:Jacek Olesiejuk
ISBN: 978-83-7512-420-0
Liczba stron: 120
Wymiary: 170x215
Oprawa: pudełko
Data wprowadzenia: 24-10-2007

s.gif

Dwanaście mini książeczek dla najmłodszych dzieci, które pomogą naszym milusińskim poznać kolorowy świat zwierząt, cyferek, kształtów, rzeczy oraz kolorów. Książeczki rozwijają wyobraźnię i uczą, a także pozwolą na spędzanie miłych chwil z naszym maleństwem.
 
abryz ksiazki superanckie!! ja tez chce takie :-p gdzie kupilas? ile kosztowaly, chyba zamowie u chrzestnych, a wez mi powiec jak z drukiem tzn jakiej wielkosci sa literki i czy sa napisy wmiesznae w obrazki?
 
heksa, mi się bardzo podoba to krzesełko :tak:
bo jakoś te sprzęty AGD dla dwulatków ... nie przemawiają do mnie... od małego do garów? ;-) żartuję, bo tak naprawdę to nie mam takiego metrażu żeby takie wielkie zabawki ustawiać :sorry2:
 
moja rowniez lubi ksiazki i opowida co widzi pokazujac na zwierzatka,ale dlugo nie posiedzi aby przeczytac jej cala historie,czy wasze sluchaja opowiesci???

Krzeselko spoczko,ale widze po stoliku,ze moja nie potrafi usiedziec dlugo wjednym miejscu no przy stole to tak i lezy w koncie prezet szkoda,moze ja zaineresuje kiedys
 
reklama
Abryz fajny odkurzacz- zamówiłam już na Mikołajki dla Poli.
A Teletubisie od chrzestnych pod choinkę- Pola ma hopla na punkcie Teletubisiów- ale ostatnio rozwaliła video i nie może oglądać , chyba kupię jej kilka odcinków na DVD- tylko, że tamte miała po angielsku i to mi pasowało, bo się osłuchiwała z językiem.
 
Do góry