reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

Ja wlasnie prze wekedn zrobilam mikoljakowo-swiateczne zakupy
wiec od dziadkow dostanie domek z lalkami w krztalcie buta,puzzle z Nodim,teletubisia z telewizorkiem na brzuszku,
od nas lalke sensoryczna,gyz dotyka sie jej policzkow mowi mama,gdy wypadnie smoczek placze,pogilga sie po stopkach to sie smieje,a gdy skonczy pic melczko odbija sie, rowniez chce jej kupic odtwarzacz cd w krztalcie kwiatka,aby mogla w pokoju sluchac bajek,audycji

mysle ze dobre sa rzeczy typu,modelina,farby,puzzle,tablica o ktorej wspominala Ferula,czy laptop mysle,ze beda fajnymi prezentami:tak:
ja ostatnio kupilam malej puzzle dwu czesciowe,swietnie sie nimi bawi,obrazek jest podzielony na pol,a z tyly gdy polaczymy puzzle jest naza daej rzeczy.Natalka bardzo lubi je ukladac
 
reklama
Ja kupiłam taka tablice miniaturke bo moje dziecko niestety kredki swiecowe jak i modeline zjada wiec kupiłam taka magiczna tablice i jak poniej popisze to rzesówa i wszystko znika. dla mnie swietna przynajmniej scian mi nie popisze:-D
puzle to mamy takie z literkami i cyferkami a jezei chodzi o tekie obrazki do układania to obawiam sie małych elementów ze za szybko znajda sie w buzi.

maxin78 nie bardzo wiem o jakich puzlach piszesz moze masz jakis namiar??
 
abryz -mój Mirek ma odkurzacz:-D - bo u mnie w domu odkurzanie to męska robota
a te teletubisie taż mi się podobają - ale on chyba za mały
 
kropecka stoliczek jest swietny:tak:na pewno bedzie dziecko mialo co robic

abryz fajne zabawki ja kupilam melj kuchnie to siedzi nos sto pichci,a odkurzacz sie boi :-D
 
kurcze ale macie fajne pomysly, te odkurzacze, kuchenki itp to extra sprawa, musze cos wyniuchac ladnego bo Krysia nic takiego nie ma :zawstydzona/y: moze zamowie u chrzestnych :-p
ten stolik tez fajny,a ja nawet nic na mikolajki nie mam :szok:
M. proponuje lokomotywe do klockow lego duplo :eek: co ja mam z tym facetem :sorry:
 
reklama
Do góry