reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

reklama
ida, pierwszy mnie powalił :DDD ale drugi też dobry ;)

dziulka, znam ten kawał ale za każdym razem mnie śmieszy :))))))))))))))))
 
albo drugi i ostatni na dzisiaj:

zona bardzo chciala sie przypodobac mezowi, ktory wracal z pracy i zawsze to samo: gazeta, pilot, tv, piwo i nei zwracal uwagi.

kupila sobie ladna droga sukienke, jak maz wrocil ubrala sie w nia i weszla do pokoju. maz zero reakcji, zza gazety tylko na tv zerkal.

wkurzona kupila drogie kosmetyki, zrobila sobie makijaz i przy okazji zahaczyla o fryzjera. wchodzi odstawiona do pokoju na drugi dzien jak maz wrocil -to samo-zero reakcji.

dokupila sobie drogie szpilki firmowe, ubrana, wymalowana wyfryzowana wchodzi do pokoju- maz dalej: gazeta, pilot, tv, piwko.

wsciekla sie niesamowicie , rozebrala sie do naga, wlozyla maske gazowa i wchodzi do pokoju i tupie noga. nagle maz zza gazety wyglada i rzecze:

" kochanie to ty brwi zgolilas????????????????"
 
Dziula, walka wręcz?:-D

Rozmawia 3 gejów. Pierwszy mówi:
"Boks to zajeb.isty sport. Zawodnicy tak się macają, a jak jest zwarcie to już w ogóle prawie mam orgazm"
Drugi na to:
"Ja to jestem bardziej romantyczny. Lubie szachy, to jak zawodnicy patrzą sobie w oczy...to jest niezwykle romantyczne!"
A trzeci na to:
"To jesteście leszcze! Futbol amerykański to jest to!!! Biegniesz, ostatnia minuta, kopiesz piłkę i nie trafiasz i w tym momencie 10 tys spoconych facetów wstaje i krzyczy: "Ch.uj ci w dupę!!!" a ty leżysz i marzysz..."


Przychodzi Jasiu do burdelu. Trzyma w ręku skarbonkę i rozjechaną żabę. Mówi do burdelmamy:
"Czy mogę poprosić panią która ma AIDS?"
"Dziecko, po co ci pani chora na AIDS?!?!?!"
Czy to prawda, że jeśli będę ru.chał panią, która ma AIDS to ja też będę miał AIDS?"
"Tak"
"A czy to prawda że jeśli jak codzień przyjdzie do mnie pani niania i będzie mnie molestować to ona też będzie miała AIDS?"
"Tak"
"A czy jak później przyjdzie mój tata i będzie ru.chał nianię to on też będzie miała AIDS?"
"No tak"
"A czy później jak mój tatuś będzie ru.chał moja mamusie to ona też będzie miała AIDS?"
"Tak!!!"
"A czy jak w środę przyjedzie śmieciarz i będzie ru.chał moja mamusię to on też będzie miał AIDS?"
"Taaaaaaaaak!!!!"
"No to o tego kutasa mi właśnie chodzi!!! bo mi żabkę rozjechał!!!:(((("


mąż poszedł spać... ehhhhhh
moze przynajmniej komuś trochę humor poprawie:-D
 
W szkole Jasiu straszliwie przeklinał i okazalo się, że będzie komisja na lekcji i nauczycielka prosi Jasia - Jasiu jak będzie Koisja i bedzie o coś pytała proszę Cię nic nie mów nie odzywaj się, bo będzie niezręczna sytuacja itp.
Jest lekacja i komisja , Jasiu siedzi cicho, a reszta dzieci pytana przes Pania i komisję pieknie odpowieda. Nauczycielka zadowolona, ze Jasiu nic się nie zgłasza, jednak w pewnym momencie podnosi rękę - pomyślała o jejku (jak go zapytaja będzie klapa), ale jakoś sobie zapomniała o nim. Lekacja się skończyła, komisja poszła i sobie nagle przypomniała, że Jasiu coś chciał i się go pyta- Jasiu coś się stało? , a on- teraz k..wa jak się zesrałem ;)
 
reklama
Do góry