reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

reklama
dobra 1 może troszke był kiepski a teraz zapodam drugi ;)- właśnie sie z M. popłakaliśmy może mleko z miodkiem działa, ale wydaje mi się, że jest git :
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach
 
hehe,Sariska,ten o bucikach muszę siostrze sprzedać:-D...albo zrobię jak robilismy w czasach licealnych- opowiadając kawały,jako ich bohaterów "wstawialiśmy" kolegów i znajomych- to dopiero był śmiech:))).Więc historia,jak to moja siostra pomagała w przedszkolu burać sie dziecku będzie the best:-D:-D:-D
A skoro juz sie tu odezwałam,to tez wrzucę z serii moich ulubionych,czyli o bacy:tak:

Stoi baca na poboczu i zatrzymuje samochody.Zatrzymała sie "wypasiona"fura- czerwone cabrio,w srodku taki super facet...a baca za koszule go,wywleka z samochodu i "Łonanizuj sie!".Facet sie oburzył,zaczął protestować,ale baca tylko mocniej za gardło go ścisnął i pogroził"Łonanizuj sie,bo jak ni,to ciupazeckom psyłoze!!!".biedny facet wystraszył sie psychola,cóż było robic...posłuchał bacy...po wszystkim chce sie wyrwac i wsiadac do auta,a baca znów"Łonanizuj sie!!!".Facet:"No,co wy,baco...już nie dam rady..."No,ale baca znów "ciupazeckom" zaczął go straszyc,więc biedak chcąc- nie chcąc,posłuchał.Myslał,że na tym koniec.Ale próżne jego nadzieje...groźny baca zażądał,żeby to zrobił jeszcze raz.Na nic zdały sie jęki,błagania,tłumaczenie,że juz naprawdę nie da rady...Mocny argument w postaci "ciupazecki" zrobił swoje i biedaczek trzeci raz musiał ...Wtedy baca go wreszcie wypuścił.Facet blady,na drżących nogach chce wsiadać do samochodu i uciekać od psychola,ale wtedy baca odwrócił sie w kierunku przydrożnego rowu i mówi: "Maryśka,wyłaź z krzaków.Pojedzies z ponem do Krakowa".
 
sarisa, uwielbiam ten kawał opowiadać, bo można puścić wodze fantazji jak to ona się męczy i męczy ;))))

happybeti, no baca mnie rozbawił do łez :DDD
 
No to jeszcze o bacy;-)
Tym razem to turyści zatrzymali na drodze bace jadacego furmanką i pytają"Baco,a daleko do Zakopanego?" Baca na to "Niii,jakiesik pięć kilometrów"."A można sie z Bacą zabrać?"- pytają turyści."No pewno,cemuzby nie?",zgadza sie baca.Więc turyści ładują sie na furke,troche sobie z baca gawędzą,czas mija i w końcu którys z turystów zniecierpliwiony pyta "Baco,daleko jeszcze do tego Zakopanego?".A baca na to "No tera to bedzie jakiesik 15 kilometrów".

I jeszcze jeden

Baca z żoną wybrali sie na wesele do sąsiadów.Po pewnym czasie gaździna gorzej sie poczuła i postanowiła sama wrócic do domu i sie położyć.Obudziły ją jakieś hałasy,szamotanie."Józek,to ty?" -pyta ."Ano jo..."- słyszy odpowiedź."To co sie tak tłuces po nocy???"."A bo ni moge kosuli zdjąć".Gaździna wstaje,zapala światło i "Ło Jezusicku!!!!Józek!!!!Ty mos ciupage w plecach!!!"
 
reklama
kurcze nie mam wogole czasu wejść na bb ale musze to wstawić ;-)

1306069578_by_hutnik_500.jpg
 
Do góry