reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

reklama
NAN AR -> puszka 400g za okolo 30 - 35 zl !!

Daniel zjadł raz Bebilon AR... i nie zaakceptował mleka. także stoi mi pełna pucha, chyba ją wyrzucę.
i wiem co to znaczy drogie mleko - za Nan HA płaciłam 32 zł, a takich puszek w tydzień jadł prawie 2 :-D dobrze, że Nutramigen jest tani :tak:
 
daniel zjadł raz bebilon ar... I nie zaakceptował mleka. Także stoi mi pełna pucha, chyba ją wyrzucę.
I wiem co to znaczy drogie mleko - za nan ha płaciłam 32 zł, a takich puszek w tydzień jadł prawie 2 :-d dobrze, że nutramigen jest tani :tak:

a po czym domyśliście się, że mały ma alergię pokarmową? I ile płacisz za to mleczko ?
 
a po czym domyśliście się, że mały ma alergię pokarmową? I ile płacisz za to mleczko ?

po strasznej wysypce na buzi - takie miejscowe skupiska, bardzo suche.
a za Nutramigen na receptę "P" płacę 13,5zł. na zwykłą 25zł.
 
Ostatnia edycja:
a więc my w 1mies. 2 tyg. i 3dniach ważymy -4350g :tak:
przy urodzeniu-2840g, podczas wypisu ze szpitala-2680g.
 
O matko...to mi powiedzcie czy na cycku idzie dziecko przekarmić???:szok::szok::szok:
Tomek na mojej wadze ma 6100!!!
A przecież ponoć na butli więcej dzieci przybierają....

Zaczynam się bać iść do lekarza że mi coś powie:zawstydzona/y:

na cycu sie nie przekarmi :blink: tez sie o to pytalam jak zobaczylam wage Gabrysi :tak::-D
 
reklama
Do góry