reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

No to Quintuś przegonił mojego synka :-) Moja chudzina m-c starsza, a waży jakoś tak z 50g mniej :confused:
 
reklama
Super Quintus przybiera :-) To niedługo mojego przegoni... Mój coś ostatnio kiepsko przybiera :-( Przez ostatnie 2 tygodnie 60g :-:)-:)-(Nie wiem czemu, czasem je mniej niż normalnie ale nie ciągle. Są gorsze dni i lepsze. Jednak stwierdziłam że nie bede panikować do wizyty u lekarza, jak kiepsko w rankingu miesiąca wyjdzie to dopiero zacznę sie martwić...
 
Dziękuję Aletka za odpowiedź,wobec tego uspokoiłam się trochę a powiedz jeśli możesz ile ważyła Twoja dzidzia jak się urodziła?
 
aniachosz - chyba tylko Twoj synek jest przed moim.... Co za wynik... ale jaki tez ciezar do noszenia...
Ja podejrzewam ze Jasio majac niecale 5,5 miesiaca moze juz wazyc okolo 9kg... Ale do lekarza sie nie wybieram, wiec to tylko moje przypuszczenia sa ;-) Jak sobie pomysle ze jak sie urodzil to byl jednym z najlzejszych dzieci na naszym forum, a teraz przegonil wszystkich (oprocz synka anichosz oczywiscie)... :baffled::baffled::baffled:
 
Pieknie wasze dzieci rosną. Ja tez jestem ciekawa ile juz osiągną Rafał bo to już półtora miesiąca jak się ważyliśmy. Gdyby nie to przeziębienie to byśmy byli w tym tygodniu na szczepieniu a tak musimy jeszcze poczekać . ale ja szacuję że już 9 kg przekroczył.
 
reklama
Dziewczyny naprawdę jest co nosić:-), synek poszedł po tatusiu, zresztą mamusia też niczego sobie, tak mi powiedziała lekarka:-D:-D:-D
 
Do góry