reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
U mnie w książece zdrowia to już nawet nie ma miejsca na 9 kg;-), średnia dla 4 miesięcy to 6,5 kg:cool:
 
Twoj synek jest o 3 tygodnie starszy od mojego Jasia, ale pewnie Jasio go nie dogoni za te 3 tygodnie :-) Osobiscie ciesze sie bo juz i tak mi rece mdleja... :dull:
 
aniachosz no to masz co nosić. Aż się boję, bo my jutro się wybieramy na szczepienie i zobaczymy ile waży mój skarb. A lekki nie jest.
 
Patrząc na zdjecie to tez z nigo mały pulpecik. My dziś idzemy na szczepienie to waga bedzie dokładczejsza, bo tamto ważenie było w warunkach domowych
 
reklama
Jesteśmy po szczepieniu i ważeniu.
4,5 miesiąca waga- 8100 g.
A Rafałek ani nawet nie zakwękał przy szczepieniu, strasznie mnie zaskoczył.
 
Do góry