reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

tak patrzę na te cyferki i ..nie wiem, nie rozumiem tych lekarzy: Patrzą na Igora i mówią że on duzy jest na swój wiek:-D

dane z 14 listopada- czyli 6 m i 1 dzień;-):
waga: 7880
wzrost;-) 69cm
głowa i klatka: 44 cm


no same powiedźcie:shocked2::-D:-D
 
reklama
Oj! bardzo się cieszę...A mój kręgosłup jeszcze bardziej;-) ...ZW`ŁASZCZA ŻE TEN IGI-GLUTEK ZADOMOWIŁ OD SAMEGO POCZĄTKU NA MOICH RĘKACH (80% jego życia to moje ręce)...darmowy transport skubaniec se znalazł;-):-D
 
tak patrzę na te cyferki i ..nie wiem, nie rozumiem tych lekarzy: Patrzą na Igora i mówią że on duzy jest na swój wiek:-D

dane z 14 listopada- czyli 6 m i 1 dzień;-):
waga: 7880
wzrost;-) 69cm
głowa i klatka: 44 cm


no same powiedźcie:shocked2::-D:-D

No to co Twoi lekarze powiedzieliby o moim Piotrku? Albo o Jaśku Myszki? Jeżeli waga jest proporcjonalna do długości to wszystko jest ok :tak: Chociaż mój klusek przybrał 500 g przez miesiąc i martwię się, że to trochę za dużo :dry:
 
A z naszego szczepienia dziś nici, bo Rafał brał antybiotyk i musimy poczekać jeszcze tydzień. I dalej nie wiem ile waży.
 
jjku, my sie chyba do olbrzymow zaliczamy:tak: Sönke warzy juz prawie 11 kg, nie wiem ile mierzy, bo nie sposob go w domu zmierzyc, ale ubranka nosimy juz w rozmiarze 80, wiec wlasciwie jak dla rocznego malucha:szok:
Max natomiast jako drobniejszy, wazy 6500 i mierzy 67 cm.Ubranka jeszcze na 68. Ale seria72 lezy juz przygotowana w szafie:)
 
reklama
Do góry