reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
no faktycznie!waga i wzorst rocznego dziecka...może ten Sonke to sobie trochę wcześniej "powstał"- zagnieździł sie w brzuchu mamy jakieś pół roku wcześniej od brata;-)..wykombinował sobie że brat mu drogę przetrze ;-)(przetarł???Który pierwszy się urodził?)
 
Sönke pierwszy sie urodzil:-D
my dzisiaj po wizycie u lekarza:
Sönke: 9600, 76 cm, glowka 46
Max: 6400, 66cm, glowka 41.

i sie okazalo nagle, ze Max ma niedowage, ale o tym na odpowiednim watku.
 
Dzisiaj poszłam z Rafałem do lekarza żeby go przebadała, bo furczy mu jak cholera w tym nosie mimo że z nosa już nie leci. Wszystko jest ok więc przy okazji zostaliśmy zaszczepieni no i teraz mamy spokój na jakiś czas.
A tak oto nas wymierzyli:
7 miesięcy:
waga- 9200 g
główka-44,5 cm
klata- 47cm
dł. nie mierzyli ale ubranka na 74/80 nosimy.
 
Kubę mierzyłam i ważyłam jak skończył 6 miesięcy

waga - 9300 kg
wrost - 74,5 cm
głowa - 47 cm

Generalnie jest tak że nie mam siły go dźwigać. Nie jest gruby ale taki śmieszny klocuś z niego. Musiałam zmienić fotelik na większy bo jak założę mu kombinezon to się w ten pierwszy nie mieści, a noszeniu go w nim to nie ma mowy bo wszystko odpada.
 
reklama
Witajcie :))

Po dłuższej nieobecnosci zawitałam tutaj znów :-)
Antos w wieku 6 miesiecy :
waga 8430g
dł.72cm

Pozdrawiamy :-)
 
Do góry