reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
witaj aludek - jak tak patrze na Twojego Kubusia to takie typowy mezczyzna z niego :-)
My idziemy na szczepienie jutro - obstawiam wage 8200... :szok: I oby nie bylo wiecej...
 
Moje obstawianie okazalo sie mylne - Jasio troche przystopowal z tyciem :-D
Tak wiec - Jasio w wieku 4,5 miesiaca :-)
waga: 7975g - czyli mniej niz 8000g :-p
glowa: 45cm :szok:
klata: 43cm
wzrost (nie mial mieroznego, tylko my metoda chaupnicza): 69cm
 
mój mąż idzie dzisiaj z zuzią na szczepienie, bo ja chora jestem:sick: więc dopiero po 14:50 dam wam znać na forum ile moja bułeczka waży i mierzy;-) ale wasze pocieszy ważą pięknie!

aludek- witaj po dłuuugiej przerwie, synus bardzo męski, Mysz ma rację:-):tak:
 
My też dzisiaj szczepienie ale dopiero o 19.00, z waga juz przywykłam, że mało przybywa ale mam nadzieję, że troszkę urósł, bo też z tym licho bardzo:-(


Quinten 4,5 miesiąca
waga 6140
główka 42
 
reklama
Dzieki dziewczyny !
My wczoraj po szczepieniu. Młody szczepiony był na kolankach i zabawiany misiem i skrzywił się tylko troszkę ale nie płakał.
Parametry na 4m i 12 dni
Waga : 7900 kg
Głowa ; 45 cm
Klatka: 44,5 cm
Wzrost : musze sama zmierzy to napisze, bo w przychodni nie mierzą
 
Do góry