reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Michaś był dzisiaj na szczepieniu i waży 7,900 a mierzy 75cm :szok:. Lekarka stwierdziła, że takiego długiego dzieciaczka w tym wieku dawno nie widziała
Obwód głowy i klatki to 44cm

Michałek bardzo dzielnie zniósł szczepienie :tak:. Nawet nie zapłakał, chyba w ogóle nie zorientował się, że go kuli :-)
 
reklama
Mój mąż podobno też mając 4 m-ce miał siedemdziesiąt kilka cm. Teściowa opowiadała, że jak zaniosła go do szczepienia to w poczekalni czekała inna pani z dziewczynką, która już siedziała ale wielkości była podobnej. I ta pani pyta teściową : Coo? Taki duży i jeszcze nie siedzi:no:??
- Nie bo on ma 4 m-ce;-).
- Aaa:szok:. To moja 9.
Potem mąż miał jeszcze różne okresy w życiu. Urodził się dość krótki, szybko rósł w pierwszym roku., w podstawówce był najniższy w klasie a teraz ma około 1,90cm:tak:
 
jakoś sama nie mogę się z tymi centymetrami oswoić ;-). Jutro go zmierzę....

a co Myszko martwiłaś się, że 44 to za dużo? :happy2: W sam raz :tak:
 
natko - ja mam obsesje za duzej glowy u Jasia bo jemu ta glowa rosla w bardzo szybkim tempie :szok: No ale mysle ze troche przystopowalo... Aczkolwiek patrzac na siatki centylowe to jest ponad gorna granica :szok:
 
Myszko Piotrek ma raptem centymetr mniej w obwodzie główki a uważam, że jest super proporcjonalny, więc ta Twoja obsesja jest na szczęście bezzasadna :-D:tak:
 
Natko- cóż za mężczyzna, będzie z niego jeszcze jakiś Michael Jordan:-p:-D

Mysz- moja zuzia nosi czapki na 46 cm, moja żabka też nie ma małej główki, ale z drugiej strony jest w sam raz. Pamiętam tylko jak jak w szpitalu przywieźli mi ją w niedzielę, to mogłam dopiero ją 1 raz ubrać od czwartku i nie wiedziałam dobrze jakie ma moje dziecie wymiary i wszystkie czapki ( wzięłam 4 ) były za małe, przepraszam tylko jedna była dobra, ale to był jakiś wiekszy rozmiar! :-D:happy2::happy2:
 
Karol 4m-ce (tydzień temu) waga 8.4kg obwód gł 44 kl pierś. 46
Ja to mam co nosić ;-) . A Mały lubi sobie na rączkach poogladać świat;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny po dłuuuuuugiej przerwie !!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Mój Kubala też ma obwód głowy 44 i fakt to jest dużo, ale jeśli proporcje się zgadzaję to nie ma powodów do obaw. Ja co prawde byłam u neurologa bo mamy wielki łepek i wielkie ciemiączko, i na wszelki wypadek dostałam skierowanie na USG ciemiączkowe, ale wszystko jest dobrze i nie widac żadnych objawów wodogłowia.

My też tydzień temu skończyliśmy 4 miesiące i ważymy 8,200 a w centymetrach to ok 70 będzie

Jutro idziemy na szczepienie to sie może dowiem
 
Do góry