reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wzrost i waga naszych dzieci

Moja 16 miesięczna córka mierzy 80cm i dł. stopy 13cm. Uważam że nawet nieźle bo na roczek mierzyła 74cm /9,2 kg:dry:więc była drobniusia a teraz podskoczyła na centylu:) Raczej a mam taką nadzieję że chyba będzie rosła systematycznie coraz wyżej aż wskoczy na swój tor genetyczny w pewnym wieku. My nie jesteśmy niscy ( 170 i 188 ). Ja na 33 mies. mierzyłam 95cm. więc sobie średnio a mąż na 2 latka miał 91cm:-) ale on przez całe życie był później średnio niższy i strasznie chudy, rósł do 18 lat. Ale możemy się chwalić wzrostem bo na szczęście innych problemów nie mamy a najważniejsze jest zdrowie tak na prawdę i to na jakiego człowieka wyrosną nasze dzieci.
 
reklama
To chyba ja mam jakies dziwne miary w oczach, Mateusz jest 6cm nizszy i wazy 2kg mniej od Macka,a taka chudzinka mi sie wydaje. Wiec przy tych wymiarach Maciek wydaje mi sie taki akuratny:tak:
Hmm, no jest akuratny. Do swojego wzrostu jest ok. Ale duża większość dzieci jego wzrostu jest znacznie lżejsza, więc na tle innych dzieci wypada "ciężko".
 
Majnadra co Ty z tą wagą Maćka?:baffled: Szymon ma 116cm i waży 26kg to co ma moja siostra powiedzieć? A wcale sie nie przejmuje i jak na niego patrzę to tez jej się wcale nie dziwie:no: młody nie wygląda na otyłego jest poprostu nabity:tak:
 
reklama
Ja mam odwrotny problem z Julitką: moja laska ma taki maleńki brzuszek (w sumie to go nie ma), ze wszelkie spodnie, nawet te regulowane w pasie, spadaja z dupci.
 
Do góry