reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
NIECH WAM SIĘ MARZENIA SPEŁNIAJĄ :*
szampan_strzal1.jpg
 
milia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziewczynki Szczęśliwego Nowego Roku :*:* :-)

Kasia dziękuję, że pytasz :-) u nas wszystko ok. Michał pięknie się rozwija, radosny jest także jesteśmy szczęśliwi :tak:jedynie dalej ulewa/wymiotuje ale został cały przebadany i wszystko ok więc taka jego uroda. Mam nadzieję, że szybko przejdzie uf. Z małżowiną różnie, jeszcze kryzys dziecka przechodzimy :-( ale coraz lepiej. A co u Was? :*

Mili oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, Ty wiesz :* i czekam na info

Magda :>:>

Buziole :*


Aaaaa pół Michał dzisiaj kończy pół roku :-):-) ~!!
 
Witam Was Mamuski w Nowy Rok!! :) dawno nie byłam na stronie więc dopiero dzisiaj odczytałam wiadomość która wysłała mi Atan. Pisała tam że nie pochwaliłam się moim bobaskiem, no zdjecia nie dałam owszem ale pamietam jak dodawałam posta ze urodziłam i wszystkie wymiary mojego Szkrba też, ale może gdzies sie tu zawieruszyły pomiedzy postami :-)


CSC_0388.jpg
Tak więc przedstawiam wam Pana Kajetana, który przyszedł na świat 8 Listopada o godzinie 13:35 z wagą 2870g i 53 cm :)
 
Hej Claudusia! Fajnie że się odezwałaś! :-) Zaraz dodam cię na listę bo nigdzie nie mogłam znaleźć kiedy małego urodziłaś :zawstydzona/y: Gratuluję kochana! A maluszka przez przecudownego!!!


Natkusia
kurcze dalej ulewa? Dobrze ze choć wszystkie wyniki są dobre! :-)
No i ucałuj przystojniaka z okazji pół roczku!! :*





No a mój mały chory... byliśmy dzisiaj na pogotowiu bo gorączka mimo podania leków po 3 godzinach urosła znowu do 39 z kawałkiem... ale niczego się nie dowiedzieliśmy. Płuca czyste - zresztą domyślałam się bo mały nie kaszle. Gardełko jasne.... jedymie jakiś biały nalot był na gardełku ale lekarz powiedziała ze takie małe dzieci raczej nie mają anginy i to moze być mleko - pił przed wyjściem do lekarza. Jutro jeszcze raz do naszej pediatry idziemy... :-(
 
witam nową wystraną!
miliaa kciukasy za wizytę!!
magd.a co ty kombinujesz?? Spowiadaj się!!! W ciąży jesteś czy jak??

Dziewczynki Szczęśliwego Nowego Roku :*:* :-)

Kasia dziękuję, że pytasz :-) u nas wszystko ok. Michał pięknie się rozwija, radosny jest także jesteśmy szczęśliwi :tak:jedynie dalej ulewa/wymiotuje ale został cały przebadany i wszystko ok więc taka jego uroda. Mam nadzieję, że szybko przejdzie uf. Z małżowiną różnie, jeszcze kryzys dziecka przechodzimy :-( ale coraz lepiej. A co u Was? :*

Mili oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, Ty wiesz :* i czekam na info

Magda :>:>

Buziole :*


Aaaaa pół Michał dzisiaj kończy pół roku :-):-) ~!!


:D niee w ciąży nie jestem na pewno.. ale moja przyjaciółka jest w ciąży :) i poszukuje fajnej książki :)

a dziś mam taką wariację.. cycki mnie napieprzają i mam ból ovu. I łażę po ścianach :D
 
reklama
Miliaa daj koniecznie znać jak po wizycie :-) Trzymam kciuki, abyś usłyszała serduszko &&&&&& ;-)

Claudusia cudny Twój synuś.... Gratuluję :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry