reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

natkusia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dziś mam wolne :happy2: jakoś dałam radę te dwa dni choć zmęczona byłam strasznie, co do rozstania to pierwszy dzień był kiepski i łezki mi popłynęły ale drugiego dnia już nie miałam tyle czasu rano i jakoś "łatwiej poszło" a w pracy cały czas myślę o moich skarbach więc dzwonię co jakiś czas i pytam jak tam ale tatuś super sobie radzi :tak:
dziś byliśmy z Misią u okulisty i na szczęście oczka w porządku czyli jedna źrenica większa po tatusiu no i może mieć skłonność do migren kiedyś (oby nie &&&), zakrapianie zniosła bezproblemowo a samo badanie...pierwsze oko spoko a przy drugim już trochę płaczu ale i tak była dzielna moja Kropeczka :-)
 
reklama
Ja zauważyłam ze jak mój mały jest zmęczony to mu oko jedno leci w bok.... tak na co dzień nie widać jednak zeby robił zeza... w dzieciństwie i ja i mój M zmagaliśmy się z zezem i bardzo możliwe że i mojego małego czekają te ćwiczenia na oczy i okulary (ja nosiłam już jak miałam 2 latka...) Musimy się do okulisty wybrać na konsultację...


Natkusia Kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :*
 
Witam to super kasiu ze tak ladnie dominisia dalq rade :-).i ze ty dajesz rade :-) w pracy
Fufka oby nie bylo zeza &&&&&& mi powiedzieli ze do okulisty dopiero jak dziecko bedzie umiec odpowiadac tak moja okulistka mi powiedziala :-) chyba ze cos sie dzieje :-) niunia na drzemce znow na poczte bo gabaryt b wiec do domu nie przyniesie..uwielbiam listonoszow a najbardziej wkurza mnie to ze musze do 18 czekac..
 
helloł byłam dzis na spotkaniu o prace wyobazcie sobie za na 1miejsce na dodatek pol etatu zaprosili 42osoby tylko po to zeby caly casting wygrala laska ktora jest u nich na stazu:angry:
 
Atan no właśnie dlatego chce po prostu iść porozmawiać. Niby dzieci mają prawo zezować na początku ale jednak genetycznie jest obciążony.... choć tak jak mówiłam na codzień go nie ma... tylko jak jest bardzo zmęczony to oko mu ucieka...



Oj Kwiatuszku nie dziwie ci się ze jesteś zła...
 
Hejoo!! Co tam dziewczynki??

Kwaituszku tak to jest teraz z tymi etatami... :/ cały kasting jest tylko dla picu bo każde miejsce już jest z góry obsadzone... :/

Fifciu jak tam staranka?? <Konradek już depta sam bo ten to był szybki do chodzenia.. :-D
Widziałam fotki na fb! JA też dziś pomyślałam, że Bartusiowi przydały by się sanki :-p

A co tam u reszty kobitek?

My z Bartusiem chodzimy na naukę pływania! Super sprawa!!! Wstawię za chwileczkę fotki do albumu :-)
 
Ostatnia edycja:
od 17 listopada zaczął się nam kurs.. :) mamy zajęcia tylko raz w tygodniu w soboty! Juz planuję, że akurat się skończy jakoś po nowym roku więc po urodzinkach znów go zapiszę :-)
 
reklama
Magdalena ależ fajnie!!! Boże mi się marzy ten kurs ale ciągle coś wyskakuję.... bo u nas on sporo kosztuję... A ciągle nie mogę się wybrać od tak sama na basen bo ja niezmotoryzowana i kurcze nie widzę spaceru po basenie....
A tak... mały już śmiga sam... ku mojej radości i utrapieniu zarazem... z jednej strony stał się bardziej samodzielny i pięknie się soba sam zajmuję ale z drugiej wszędzie wlezie.... wszystkie kąty są jego a ja osiwieje przez te kanty i rogi regałów.... a jak tam Bartuś? Śmiga już? Czy jeszcze boi się puścić?


Co do starań to wciąż trwają.... teraz idzie nam 5 cykl czyli prawie pół roku za nami (ja mam cykle dłuższe niż miesiąc... dlatego tak)
 
Ostatnia edycja:
Do góry