reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Nataliom spóźnione życzenia imieninowe - wszystkiego najlepszego!

dziewczyny wracam dziś do pracy :confused2: już za 3 godziny tam będę więc proszę o wsparcie bo to pierwsza taka długa rozłąka z moją Kropeczką :-( jak wrócę to będzie już spała...
 
reklama
kaia POWODZENIA W PrACY!!&&&&&&&

ewika no my kupilismy uzywanego w stanie idealnym razem z jezdzikiem pchaczem i przesylka i gratis pluszak gigant zaba za 90 zl z przesylka z USA ;-)
 
Kasiu i jak pierwszy dzień miną? Mam nadzieję ze bez większych problemów! Ja co prawda nie pracuję ale w weekendy chodzę na studia to najgorszy był pierwszy dzień... teraz już luzik :-D



Ewika na Allegro są podobne ceny z przesyłką :tak: Ja chce jednojęzycznego - tylko po polsku bo po co mieszać młodemu w głowie póki jeszcze nie mówi... choć promocja fajna jak na dostępność od ręki :-)



Atan ja też myślałam nad używanym... ale później z mężem doszliśmy do wniosku ze to jest zabawka której nie ma się wyprać... a nie wiadomo co za dziecko miało ją przed maluchem w buzi... I chyba kupimy nowego mu na urodziny!




Ja już po szkole - uf... tydzień spokoju... i kupiliśmy dla młodego te klocki drewniane z biedronki :-D Już są schowane pod choinkę! Dokupimy jeszcze coś bo my obchodzimy dwie wigilie (z moją mamą wcześniej a później jedziemy do teściów) I chce zeby mały miał coś od nas i u jednej babci pod choinką i u dziadków :-) A na urodziny w styczniu kupimy tego szczeniaka. :tak:
 
Atan my Ślązacy nie obchodzimy imienin więc nie przykładam do tego wagi, ale jeżeli chodzi o ścisłość to moje są w lipcu ;-)

Żoneczko Konrad na filmiku wymiata :-D

Kasia jej współczuję.. podziwiam! Ja nie wyobrażam sobie zostawić Michała, ale ja jestem straszna mamka.. Cieszę się, że otworzyłam firmę i mogę z Michałem być w domu, gdyby nie to to pewnie bym szukała pracy teraz i szybko wróciła..


Mały odkąd przekręca mi się plecy-brzuch to zaczął znowu bardziej wymiotować :confused2:
Juro jadę na kontrolę do Ligoty więc proszę o &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
 
reklama
Do góry