reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

ja również nie mogę się już tutaj odnaleźć a pisanie dla pisania to nie ma sensu tym bardziej że nie mam kiedy nawet spać jak należy. Żegnam się z forum nie z wami. Jest gg, FB i zawsze można tam porozmawiać jeśli ktoś ma ochotę.

Fifka Atan chce to niech bierze ubranka skoro na Amelkę będą dobre bo mam co niezbędne dla Gosi

a cóż albo ja mam "dziwną" numerację albo moje dziecko jest wielkie ale mam to w nosie widzę co nosiła i z czego wyrosła i jest moja jedyna kochana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka mi się nawet nie chce gadać o tych moich teściach... :dry: na 100% wyślesz mi te ubranka? Bo ja mam za mało (brakuję mi najbardziej bodziaków na 74) .. i jeżeli nie wyślesz to muszę pokupować bo dziecko nie będzie miało mi w czym chodzić :sorry2: a tamtą pakę wysyłasz już 2-3 msce więc chcę mieć pewność :-)

Necia nic tylko się cieszyć że Gosieńka tak rośnie :tak::-) niech rośnie zuch dziewczyna :tak: Pannica kochana :*


Ja też nie umiem się tu odnaleźć.. nie ma tak jak kiedyś.. i czasami człowiek napiszę o jakimś problemie a zauważy jedna osoba.. a kiedyś można było liczyć na wszystkich..
 
Necia nie denerwuj sie dziekuje wiesz.moja to 7 kg niema wiec niektore ciuszki jej dluzej posluza :-) a gosia super wszystko nadgonila i sie ciesz :-)

Natka no niestety tak to jest czasem wszystko sie konczy ...
 
oj brzdące wy kochane dupki nadstawiać i będę lać!! Cieszyć się ze swoich dzieci a nie porównywać jedne większe, jedne mniejsze tamte umie to o tamte jeszcze coś innego!! Każde z naszych dzieciaczków jest kochane i jedyne w swoim rodzaju!! Amen..
 
Eh.... mi tez nie podoba się panująca tu atmosfera... ale powiem wam ze czasem was dziewczyny nie rozumiem... czy któraś kiedykolwiek napisała tutaj że którekolwiek dziecko jest jakieś nie teges? Źle się rozwija... itp? Nie rozumiem troszkę tego odbierania niektórych postów jako "moje dziecko jest gorsze"... każde jest inne... Magdaleny Bartuś wystrzelił jak z procy z wagą - i fajnie... Amelka Atan jest malutka i skoro jest zdrowa i tak po prostu ma to też wsio w porządku... Każdy rozwija się inaczej... siedząc na styczniówkach co raz czytam o tym co inne dzieci w wieku Konrada robią (a są pod wieloma względami do przodu) i nigdy nie pomyślałam o tym że mój mały jest za słabo rozwinięty - gorszy itp...
Ewika amen...



Natkusia
napisałam ci na FB :*



Ja się żegnać nie mam zamiaru... będę miała czas i ochotę to zajrzę, a jak nie to nie...
 
Zgadzam sie z ewika i fifka ja tez sie nie zegnam bo zawsze moze ktos potrzebowac pomocy i co tak odrazu zamknac mamy forum poco ? Jak sie lubimy zwlaszcza ze malo juz nas zostalo...
 
ja też zaglądam :-) może rzadko ale raczej jestem na bieżąco, czasem tylko czytam... ostatnio mnie nie było bo mama do mnie przyjechała więc nie miałam czasu
 
reklama
Kasiu to tak jak kazda jak chwila to nadgoni i poczyta tylko nie zawsze czas odpisac :-) no w koncu panna zasnela :-)
Natkusia niemialas imieninek ? Jesli tak to wszystkiego najlepszego :-)
 
Do góry