reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Magdalenko gratuluje roczku :-) choc suwaczka nie widac niestety.. Sto lat dla solenizanta:-)
 
reklama
Hej dziewczyny!!



Neciu bardzo cię podziwiam za udział w tym programie! No i zaciskam kciuki żebyś utrzymała się w nim jak najdłużej!! :-) Bloga też już widziałam no i postaram się być stałą "podglądaczką" :tak:



Kasiu fajnie że bacie taką możliwość zamiany bez wysyłania małej do żłobka! :-) oj ja też już powoli tęsknie za pracą... no ale jeszcze czeka mnie rok siedzenia w domu...



Miq super zdjęcia!! :-) Malutka jak laleczka a i ty fajna babka jesteś! :-D To zdjęcie w Twjej sukienusi i opaseczce boskie!


Żoneczko oj biedny Michaś.... co mu tak z tym wymiotowaniem :-( Mam nadzieję ze to lada moment minie... w końcu Michaś to już duży facet! Kochanego masz synka! A sklep co jakiś czas staram się udostępniać bo mam spor mamuś w znajomych :-)



Atan sprzedasz ją na pewno bo na te karuzele z FP jest spore zainteresowanie :tak: Ja swoją też już zdemontowałam, ale czeka schowana na drugiego bobaska! ;-)



Claudusia
100 lat dla maluszka! Jaki on jest śliczny....




Magdalena
100 lat dla Bartusia! Ale ten czas zleciał co? Oj nasz roczek też się zbliża wielkimi krokami... Też będę przeżywać jak mrówka okres :-D Teraz przeżywam każdy dzień bo przypominam sobie jak leżałam w szpitalu przez ten czas...
 
Dziewczyny chciałam usunąć zdjęcie małego które dodałam wczoraj i nie wiedziałam jak to zrobic wiec kasnełam całego posta..
Tak patrze na zdjęcia waszych dzieciaków to normalnie oczom nie wierze, jakie one juz duże są! Ten czas ta strasznie szybko leci..
A tak Was kochane spytam nie brakuje wam troszke tych brzuszków ciążowych? Bo mnie szczerze mówiąc brakuje troszke tego jak mały sie wiercił w brzuszku to było super uczucie ;) w ogóle ciąża to piękny okres w życiu kobiety dlatego na pewno zdecyduje sie jeszcze raz :p oczywiscie nie odrazu ale za 5 lat dlaczego nie :laugh2:
 
Atan, Fifka dziekuje w imieniu Toska :*

Fifka zlecialo, nawet nie zdazylam sie obrocic... w niedziele mamy msze i robimy imprezke. wrzuce fotki.

dziewczyny bylam dzisiaj na BEJBI BLUES. Polecam ale tylko dla osob o mocnych nerwach. Ja do tej pory nie potrafie sie otrzasnac. Za duzo nie chce zdradzac ale gatunek filmu czyli dramat to za malo powiedziane... :
 
Magdalena ja właśnie koniecznie ten film chcę obejrzeć!! :-) Fajnie że mam pierwszą pozytywną recenzję :tak:



Kwiatuszku kciuki żeby czas szybko zleciał do badań!
 
hej pamiętacie mnie jeszcze?? Wkońcu znalazłam troszkę czasu na bb.
miq claudusia gdzie te wasze zdjęcia są bo nie widziałam ;/
magdalena buziaczki dla następnego roczniaczka!! Ah jak ten czas leci dopiero co po koleji na porodówce byłyśmy
fifka no 2 tygodnie wam jeszcze do roczku zostały.,. To prawie już!!!
necia 3 mam kciuki za jak najlepsze wyniki w konkursie!!
natkusia ahh te ulewanie, my do pół roku to przerabialiśmy a potem przeszlo, PS: Jak interes?
A u nas w mierę ok. Mala weszła w fazę jawnego terroryzmu i co chwila sprawdza granicę co jej można zrobić i dotknąć tzn, rozbiera choinkę mówiąc głośno "nie nie", biję nas a po tem szybko całuje itd.. Ale pozatym jest kochaną i najwspanialszą córką na świecie tylko za nic nie chce zrezygnować z cycuszka!!
 
reklama
Hejka witaj ewika pamietamy :-) moja tez na cycu :-) no niedlugo wszystkim sie roczki posypia :-)
Claudusia priv
Necia fajny blog powodzenia :-)
 
Do góry