reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Magdalena ja próbowałam tej metody ale szybko z niej zrezygnowałam... Jest za bardzo brutalna... :-( Mały zaczął kojarzyć spanie z płaczem... któregoś razu tak się rozpłakał ze nie mogłam go uspokoić... potem w ciągu dnia każde moje wyjście traktował jako największą katastrofę (a dodam ze stosowałam tą metodę tylko dwa dni) Zawsze pięknie się sam bawił i nie zwracał na mnie większej uwagi... a tu po takim usypianiu rozpacz... Poczytałam później język niemowląt (gdzie krytykują tą metodę) i szybko nauczyliśmy się zasypiania przy mnie bez brania na ręce. Teraz po prostu go kładę do łóżeczka a ja kładę się na łóżku - on mnie widzi. I zasypia :-) Jak łobuzuję to go wyciągam i sadzam na ziemie do zabawek. Jak marudzi to powtórka i on teraz wie że jak jest zmęczony to ma iść spać a nie łobuzować. Usypianie trwa może z 5-10 minut

Jak dla mnie zbyt drastyczna jest ta metoda 3-5-7....



Pyscek ty lepiej pisz co tam u ciebie! :-D



Miq ciesz się cycowaniem! :-D Naprawdę piękny to jest czas... oj jak ja za tym tęsknie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka :-)

Kwiatuszku cieszę się, że ulotki doszły i jeszcze raz dziękuję :*

Mag też słyszałam o tej metodzie ale ja bym jej nie zastosowała.. serce by mi pękło :-( ale też słyszałam, że jest skuteczna. My też mamy problem z usypianiem.. bo albo Michał usypia na mnie (leżąc na brzuchu) albo wtulony we mnie.. nie mówiąc o kołysaniu :zawstydzona/y: też będę musiała się wziąć za to usypianie.. Jak miał 3 msce to nauczyłam go zasypiania w łóżeczku a potem to zmaściłam :crazy:

Claudusia dziewczyny już Ci wszystko napisały.. ja tylko dodam, że nie przejmuj się aż tak bardzo ulewaniem :no: mojemu leci 7 msc i nadal ulewa :sorry2: ponoć to normalne do 10 msca.

Żoneczko Ty wiesz, że ja z całych sił trzymam za Was &&&&&&&&&&&&& :* swoją drogą byłam pewna, że Wam się szybko uda.. życie piszę swoje scenariusze.. ciekawe jak to będzie u nas.

Mam pytanie co do fotelika nr 2:
Na pewno chce 9-18kg, 9-36 wydaje mi się za wielkie na takiego Malucha i mniej bezpieczne
dry.gif
oczywiście przejrzałam już testy na fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa
wink2.gif
i oczywiście zagwozdka.. kiedyś myślałam o Maxi Cosi Tobi ale jak na swoją cenę ma słabe pkt
confused.gif
Recaro też mało ciekawie.. ale natknęłam się na 2 foteliki:
- CybeX Juno-Fix (pkt: 5, 4, 4, 5 w tym 5 za bezpieczeństwo!) CYBEX JUNO FIX 2013 FOTELIK 9-18 ISOFIX 24H SFERIS (2917981512) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., no powiem, że jest ciekawy, podoba mi się wizualnie no i przede wszystkim w testach wymiata
yes2.gif
a cena też nie taka wysoka
biggrin.gif
a drugi to:
- Kiddy np Energy PRO (za wszystko ma 4 więc źle nie ma) Fotelik sam. Kiddy Energy Pro 3 lata+Wymiana (2930841760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..
bardziej byłabym uległa w stronę tego pierwszego tylko szczerze mówiąc nie słyszałam ani o jednej, ani o drugiej firmie
embarrassed.gif

W obu fotelikach podoba mi się rozwiązanie przytrzymania dziecka od przodu, taka podstawka (cholera nie wiem jak to opisać
laugh.gif
), przytrzymuje to ponoć cały tułów
yes2.gif
a mało jest takich fotelików.
 
Fifciu u mnie po staremu :) zmiany jedynie że pracę jako tako mam - dużo nie zarobię ale jak to się śmiesznie mówi na waciki mam :-p praca mgr już prawie skończona (musze kilka str dopisać i oddaje do sprawdzenia) ...
 
Hejka
Natkusia duzo nie pomoge bo my malo hezdzimy i mamy taki zwykly bez bajerow chicco i fajnie pasy ja trzymaja jedynie niemoge polozyc fotelika na pozycje bardziej lerzaco gdy zasnie bo mam zamaly samochod i kierowcy siedzenue nie pozwala no i moja i tak tylem jezdzi ale z tych 2 to pierwszy widzialam na grupie na fb nowy sprzedaje niewiadomo czemu tak szybko chce sie go pozbyc no i wizualbie ladniejszy niz ten 2

Pyscek powodzenia z praca co piszesz &&&&
 
to pisz pisz bedziesz pani mgr ;-)

p,s co kupic maja dziadkowie na roczek amelce bo niewiem myslalam o skoczku zaba lub skoczku zebra lub krzeselko uczydelko tylko wszystko mega miejsca zajmuje a my miejsca brakk...ahh niewiem..

necia czemu blog usuniety?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobietki
Natkusia fajne te foteliki,my naszej kupiliśmy beline sp, 9-36 i ona już w nim jeździ bo w nosidełku jej za ciasno było.Też chciałam fotelik z tym wzmocnieniem z przodu,ale wsadziliśmy małą kilka razy w sklepie i wrzas był przeokropny-ona nienawidzi ja ją coś ogranicza.Ten co kupiliśmy ma wygodne pasy biodrowo barkowe,więc nie jest najgorzej
A teraz 100 pytań do...
Jak zachowywały się wasze bąble jak szły im ząbki?
Co polecacie na ząbkowanie?
Mała zaczęła mi się znowu budzić co 2-3 h myślicie,że mogę dać jej troszkę kleiku do cycowego mleczka?
 
Do góry