reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Aj leci jakoś pomału do przodu :-p Bartek rośniej jak na drożdżach!! Wykończona jestem lataniem za prezentami na mikołaja dla dzieciaków!! Został mi tylko jeszcze jeden i za nic w świecie nie wiem co kupic... może polecisz coś dla 4 latka?

A co tam u Was?? Jak tam Konradek??
 
reklama
Magdalena dla 4 latka? Hm.... Bardzo klasycznie... jeśli to chłopiec to jakieś auto! Albo taki transformer zmieniający się z samochodna w robota - u mnie w przedszkolu zawsze na to był szał :-D a dla dziewczynki... Lalkę albo kucyki pony - które teraz bardzo są na topie. :-D Albo coś z Little Pet Shop. Dzieci też teraz uwielbiają te zwierzaki :tak:


A u nas.... u nas do przodu... mały rośnie. Już chodzi samodzielnie choć zawsze się stara żeby coś bylo pod ręką do złapania w razie upadku. My się staramy już 5 miesiąc... no i tak czas leci :sorry2:

Na razie jestem na etapie pomysłów na prezenty i jeszcze nic nie kupiłam ;-) na Mikołaja kupie coś tylko Konradowi a pod choinkę zacznę kupować bliżej świąt :-)
 
Miq to twoje mleko... a co zrobisz? Będziesz jej dawkować jak mała jest głodna? :-) Jest zasada że dziecko je z piersi na żądanie tyle ile chce i mimo ze ty je ściągasz to jednak wciąż twoje mleko. :tak:


Mój powinien jeść teraz z 250ml mleka jak nie lepiej ale on jakoś tak obraził się na mleko...
 
to chyba około roku większość dzieci tak ma, bo mój chrześniak to samo, je tyle mleka co w jakimś deserze a butli wcale nie chce
no a mi mały grubasek rośnie;-)
 
miq super że mała tyle je. Tak jak fifka pisze mleko z piersi daje się na żądanie i dopóki nie wymiotuje z przejedzenia to znaczy że takie ilości są jej potrzebne, takie mleko jest inaczej kaloryczne niż mm więc dlatego go sie nie dawkuje.
fifka, atan oj duże te wasze dzieciaczki, Lili nosi rozm 80 w porywach 86 więc raczej przy waszych dzieciaczkach to kruszynka ;)
magdalena a może coś z ulubionej bajki? U nas to zawsze jest strzał w dziesiątkę dla chrześniaków ;)
 
Mag te prezenty na gwiadkę.. u mnie też jest masakra :sorry2:

Miq u nas pomogło krem AA mama i ja na ciemieniuche


Hehe no ładnie.. każda codziennie jest ale nic nie piszę :-D oby się tu poprawiło!


a ja dzwoniłam po wyniki alergologiczne Michała i okazało się, ze nie jest na nic uczulony, na białko krowie również
biggrin.gif
więc pewnie będziemy Nutramigen odstawiać
biggrin.gif
biggrin.gif

Tylko zastanawiam się na ile te wyniki są wiarygodne u takiego malucha
dry.gif
 
Fifk,a moja woła na nocnik, znaczy idzie do niego i ciągnie za ciuchy i generalnie zawsze trafia. Takze u nas dwie pieluchy dziennie idą
 
sil super że mała taka mądra u nas nocnik służy do ciągania po pokoju i wołania brum brum brum.. albo do wchodzenia do niego ;)Zdjęcie0527.jpg
a i pochwale się naszymi kucyczkami (skromne ale są ) tylko z tyłu bo na czubku włosy są minimalne ;/Zdjęcie0523.jpg
 
reklama
O qurcze ewika,normalnie padłam ze śmiechu...
najpierw spojrzałam na zdj,powiększam,powiększam bo na tel zdj małe i myśle co ona tam ma a potem czytam,że kucyki he he boskie są

A ten krem z AA to kosmetyczny cud nawet trądzik niemowlęcy po nim schodzi
 
Do góry