reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Atan nauczy nauczy :-D



Magda
grozi ci "półpasiec" to taka choroba jak ospa tylko u dorosłych i "wypryszcza" cię tylko w okolicy pasa i kręgosłupa a nie na całym ciele. Jest wiele teori... jedna mówi że półpasiec się przechodzi w starszym wieku jak się ospy nie przeszło inna że przechodzi się raz to i raz to (choć to ten sam wirus wywołuję) a ja mówię że nie ma reguły bo ja ospe jako dziecko przechodziłam a półpaśca miałam dwa razy.... Okropna choroba bo dostajesz wysokiej gorączki i atakuję ci stawy...
 
reklama
Dzień dobry :)

Lilly super że impreza udana :) piękna z ciebie kobietka :tak:

Fifka ale Konradek zasuwa :) łobuziaczek śliczny

Kasia powoli dacie radę nie jest to przyjemne dla mamy odstawienie dziaciaczka od cyca, ja jakoś łatwiej to przeszłam niż wy może dlatego że nie karmiłam od początku. trzymam kciuki :)

ewika jak tam u was już impreza była bo nie doczytałam chyba ;) niedobra jaaa

magda ja jak w ciąży byłam to mi lekarz mówił że teraz czy się przechodziło czy nie to można złapać po raz kolejny te choroby jak ospa odra. Tyle że chyba właśnie u dorosłego to półpasiec jest

miq super że małej się podobało :) a i dla was takie wyjście dobre. kurcze biedna z tą laktozą :(

ja spędziłam weekend w łóżku z gorączką ale rozgoniłam chyba dziadostwo. Dzisiaj po południu moja mama przyjeżdża na kilka dni chyba do czwartku będzie :-D u Gosi zębów ciąg dalszy dziąsełka przekrwione bolą, marudzi i cały czas ma temperaturę na poziomie 37,2 a jej normalna to 36,3. jak patrzę to jak już wyjdzie coś to polecą jeden za drugim chyba bo chyba w 6 miejscach widać że będą.
 
Necia to miłej wizyty mamy!!
Co do żebów to mój mały przechodzi takie objawy już od dawna - stany podgorączkowe (nawet lekarz dała nam na wyniki i okazało się że jest w 100% i to przez zęby) ,przekrwione dziąsełka itp itd... a już 9 miesięcy ma i zębów nie widać :-D





Ja za 2 godziny wychodzę do gina... denerwuję się jak nie wiem... a jeszcze nie wiem do kogo się umówiłam, bo nie pamiętam czy mówiłam nazwisko a okazuję się ze w tej przychodni dwie lekarki przyjmują... jedna dobra a druga ma bardzo złe opinie... i szlag mnie trafi jak mnie zapisała do tej drugiej bo znowu będę musiała się przepisywać na inny termin... :confused2:
 
hej hoł młode damy, co tam jak tam? jak dzieciaczki rosną?
Fifka: ty to nas chyba troszkę oszukujesz. pewnie konrad tak na serio ma 2 lata i tylko nam tu tak bujasz żeby nas nabrać... tak tak, na pewno.. a kondarek i tak śliczny i wg fajną ma japkę;)

lilly: ależ ty ładna kobietka jesteś! Wszystkie kurcze takie ładne panie tylko ja ten ostatni hipopotam, co za los..;) a julcia to ja nawet nie mówię.. śmieszka taka słodka:) piękne dziewczę:) i gratuluję udanej imprezy!

necia: czego mi chorujesz? czosnek ssać proszę- mój mąż mi zawsze każe jak jestem przeziębiona...

popiszcie coś ciekawego bo mi źle i niedobrze a nie chce marudzić jak ten maruder
 
dziękuję dziewczyny za miłe słowa :-)

Fifka trzymam kciuki za gina :tak: czekam na wieści :tak:

Sleepy ale że co?? jaki hipopotam?? chyba ja bo raczej, że nie Ty:cool2:

Neciuszka
współczuję choroby, dobrze, że mama do Ciebie przyjeżdza, od razu będziesz miała nową energię do życia:tak:


Ja ruszam zaraz na spacerek więc będę po południu :happy:
 
reklama
Hej kobietki
Laski czym sie leczylyscie jak.Was przeziebienie dopadlo,karmiąc cycem? Bo coś smarkać zaczęłam
 
Do góry