reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Kasia nie szkodzi... ważne ze choć troche będzie miała twojego mleka miedzy MM. Zresztą ona już duża panna i zaraz będzie już jadła więcej innych rzeczy! A co do godzin to faktycznie kiepsko... a co z małą zrobicie na czas twojego bycia w pracy?
 
reklama
Hej kobietki
Jesteśmy po sobotniej imprezie.Mała była bardzo grzeczna,hałas zupełnie jej nie przeszkadzał,a wrecz fascynował,tańczyła razem z tatusiem;-) pstryknęli jej pare fotek jak będę je miała to na pewno pokażę
W piątek była piguła,mała waży 3800 i szybko rośnie,pierwsze ciuszki poszły w odstawkę,nie wiem kiedy a zaczeły jej zwisać nóżki z przewijaka:szok:
Położna stwierdziła,że mała może mieć nietolerancję laktozy i kazała kupić delicol(cena w aptece mnie powaliła) i to był strzał w 10,mała jest o wiele spokojniesza,nie męczy się już tak bardzo przy robieniu kupy i nie puszcza tyle bąków.Robi kupý rzadziej ale wieeelkie.

Aaa kobietki,która z Was przesyłała kiedyś na e.maila książkś "Język niemowląt"?
 
Hej dziewczyny :)

A więc my już po imprezie urodzinowej, było super, jakoś się nam udało pomieścić te 16 osób i wszyscy wyszli bardzo zadowoleni :tak: a najważniejsze, że Julcia zadowolona :-) Jedzenia narobiłam oczywiście za dużo, ponad połowę zostało, ale to był mój debiut, więc wolałam zrobić więcej :-pJulia dostałą fajne prezenty i sporo kaski uzbierała, więc w tygodniu suniemy na jakieś zakupki dla niej, co by było jeszcze urodzinowo :blink: zaraz wstawię parę fotek do albumu :)

Widzę, że weekend posucha na forum ;-) dawać kobitki, opowiadajcie jak Wam weekend minął :-)
No i EWIKA z niecierpliwością czekam na relacje i fotorelacje z Waszej imprezki :-)

aaaa Fifka, widziałam filmik przed chwilą na fb :-) suuuper już Twój mały drepta :tak: Julia tyle starsza, a daleko jej jeszcze do takiego dreptania ;-) w ogóle nie jest zainteresowana chodzeniem, raczkowanie w zupełności jej wystarcza :-p a matula kupiła jej taki fajny chodzik pchacz ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasia nie szkodzi... ważne ze choć troche będzie miała twojego mleka miedzy MM. Zresztą ona już duża panna i zaraz będzie już jadła więcej innych rzeczy! A co do godzin to faktycznie kiepsko... a co z małą zrobicie na czas twojego bycia w pracy?
grudzień i styczeń chcemy się wymieniać z mężem bo oboje pracujemy według grafików
a twój Konradek super sobie drepcze i widać że będzie chodził własnymi ścieżkami a nie tam gdzie mama by chciała ;-)
 
Lily super zdjęcia!! Kurcze widać ze fajowa impreza była :-D A mała piękna jak królewna i jaka zadowolona :-) Która to ty jesteś? :-pAaa już widzę! Ależ piękna z ciebie kobietka!!! :*

Twoja mała jeszcze nie chodzi? Konrad nie raczkuję a przez to ze ma taką potrzebę poruszania się to łazi mi po domu ze mną za rękę, ostatnio zaczął się puszczać i pare kroków sam robi, więc pewnie jeszcze z miesiąc i będzie śmigać :-D Twojej małej po prostu wygodniej na raka :tak:



Kasia
to fajnie ze macie taką możliwość! Moja siąsiadka tak z mężem robiła! Super sprawa bo dziecko zawsze jest po najlepszą opieką :-)


Co do chodzenia swoimi śnieżkami to prawda... oj ma mały temperamencik :-p
 
reklama
Lili nie widze zdjec :-( zaakceptuj mnie :-)
Magda niepomoge... Niewiem
Fifka widzialam na fb brawo zdolniacha fajny twoj synek :-) moja to leniuszek :-) tylko pelza na brzuchu i lubi stac jak sue ja trzyma pod pachami az tak dobrze nie umie jeszcze ale spoko bezpieczniej narazie z czasem napewno sie nauczy :-)
 
Do góry